1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

80cm uzunluğunda hava taşı çubuğu.

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde Tugrul Akin tarafından 29 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Tugrul Akin

Tugrul Akin

İsim:
    Ali Tuğrul Akin
    Merhaba Arkadaşlar :)

1m uzunluğundaki akvaryumumda yaklaşık 1 buçuk aydır bu hava taşını kullanıyordum. Görüntünün daha güzel olacağını düşünerek, dün akşam balıkçımdan 2 tane 10'ar cm boyunda hava taşı aldım ve akvaryumun 2 tarafına koydum. Şimdi elimdeki bu 80cm olan hava taşı çubuğunu forumda ihtiyacı olan bir arkadaşa vermek istiyorum.

Kayseri'de ikamet eden arkadaşlar için teslimatı elden yapabilirsek çok mutlu olurum. Diğer iller için de zaten kargo ile göndermeye değecek bir ürün değil sanırım :)

Not : Çok pahalı ve ahım şahım bir hediye değil, sadece forumda ihtiyacı olan bir arkadaşa ulaşmasını istiyorum :) Herkese iyi forumlar..

2. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer
    Cevap: 80cm uzunluğunda hava taşı çubuğu.

Tebrikler, Bence hediyenin güzelliği maddi değeri ile değil altında yatan ince düşünce ve manevi değeridir. Forumumuzda bu tür hediyeleşmeler ile başta israf ve ziyanı engellemek gibi çok değerli bir fayda sağlamış oluyoruz bence.

Faydaları sıralarsak;

Hediyeyi alacak kişiye faydası olacak,
    Yeni bir havataşı ithal edilmediği için ülkeye faydası olacak,
    yeni bir havataşı üretilip de ilave plastik vb... sanayi atığı ortaya çıkmayacağı için dünyaya da faydası olacak...

3. Tugrul Akin

Tugrul Akin

İsim:
    Ali Tuğrul Akin

Teşekkür ederim Gürel Abi. Faydaları açısından çok güzel noktalara değinmişsiniz gerçekten. İnanın bu kadarı aklıma gelmemişti :) Boşu boşuna kenarda duracağına, ihtiyacı olan bir arkadaşımıza gitsin. Ben sizlerden hem insanlık hem de bilgi açısından çok şey öğrendim. Ben de elimden geldiğince bir şeyler yapmaya hazırım. Tekrar teşekkür ederim :)

4. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer

Benim için de aynı şey geçerli. Bu forumun öyle bir havası var çok şey öğretiyor. Forum yöneticilerinin bu konuda hakkı ve emeği çok.

Sayfayı Paylaş