1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

90*25*37 Yaptığım Akvaryum

Başlığı 'Akvaryum ve Dekor Yapımı' kategorisinde DizD@R21 tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    Arkadaşlar pvc doğrama işi yapıpta elimize cam geçmez mi:)Elimdeki camları bir güzel elmasla kesip istediğim cam ölçülerini aldım.Camları kestikten sonra camlara band çektim bu sayede etrafa silikon bulaşmayacak.:D daha sonra akvaryuma kayıt ve kuşak kullandım.Akvaryumun üst tarafına sürgülü cam yapmak istiyorum bu konuda bir fikrim yok yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla
    Resimlerle sizi baş başa bırakıyorum iyi seyirler

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine sağlık tertemiz işcilik olmuş. :basardim: Sürgülü cam fikri güzel ama aslında yapması senin için zor olmasa gerek. Akvaryumun üzerine profilden kanal yapman ve camları kanallarda çalıştırman kolay olsa gerek.

3. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    Sağolun.Normal sürgü yapabilirim ama camdan yapmak istiyorum bir kaç resim ekliyorum abi iznin olursa örnek açısından

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Semih çok güzel olmuş kardeşim. Çok temiz işçilik örneği. Senin DIY yapımlara merakın var zaten. Elindeki malzemeleri iyi değerlendiriyorsun. Sanırım buna da malawi yavrularını ekleyeceksin.

Tebrik ederim kardeşim.

5. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    Evet malawi yavrularımı ekleyeceğim hüseyin

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Pimapen kanal kullanıp camları üzerine takarak sürgülü yapabilirsin demek istemiştim. Akvaryumun kurulum aşamalarını da görmek isteriz inşallah.

7. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    İnşallah abim bu akvaryumu yan komşumuza verdim rica edince kırmadım bende verdim.Kendime başka akvaryum yapıcam

8. keskinerkan

keskinerkan

İsim:
    Erkan KESKİN
    Semih kardeşim eline sağlık cam konusundaki ustalığını konuşturmuşsun çok güzel bir çalışma olmuş.

9. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    Çok Teşekkürler Erkan abi ne yapalım 10 senedir bu işi yapıyoruz.

10. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Semih sen daha nice güzel akvaryumlar yaparsın kardeşim. Hediye vermen de senin cömertliğinin bir göstergesi. Bir ara bize gel de banada küçük bir akvaryum yapalım. Akvaryum sıkıntısı çekiyorum bu aralar.

11. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    Biri yaparsın mı dedi:DYaptım bile:DTşkler hüseyin sağol etrafımdaki insanların benim balıklarıma baktığını görünce ve isteyince onlarıda bu bırakılmaz hobiye katı verdim:DNe zaman istersen gelirim başım gözüm üstüne:em:

Sayfayı Paylaş