1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

90-60-60 Yeni Cichlid Tank

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde ozgr tarafından 17 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    90-60-60 Yeni Cichlid Tank kuruyorum. Uzun zamandır aranızda yoktum ama vakit buldukça konuları takip ettim ve okudum şimdi 90-60-60 ölçülerinde bir akvaryum yaptık sevdiğimiz bir abimize ve yapıştırmasını bugun gerçekleştirdik... Akvaryumun kurumasını beklemeye koyulduk dans:

Şimdi üstadlarıma sorumuz abimiz cichled balıklarının her birini seviyor ve beslemek istiyor. Fakat bu zamana kadar kurduğu akvaryumlardan hiç karşılığını alamamış ve hep bedavadan akvaryumculara balıklarını vermiş. Bu sebepten dolayı ben kendisine Frontoza önerisinde bulundum sizin aklınıza gelen başka bir tür var mı acaba?

Resimleri yakında...;)

2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Cevap: 90-60-60 Yeni Cichlid Tank

Sen sağmısın, yaşıyormusun yaaa. :sopa:

Hayırlı olsun, bu aralar Tropheus'lar revaşda.

Tekrar hoşgeldin, Özgür...

3. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz

Abi iş güç dedik adadık kendimizi mesleğe ne yapalım ya o kadar çalıştık ondanda kovulduk artık askere git dediler :smile19:

Bende hala direniyorum abi askere gitmek konusunda bakalım...

Tropheusları ben de söyledim abi ama biraz pahalı olur o dedi. Ucuza bulabilirsek bi hobiciden alırız yavruyken...

Bu arada senin kapaklara gene göz ucuyla bakıyorum abi patlatacaz bizde bi tane inşallah dans:

4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Hadi bakalım, geçen hafta bir koloni sattım yani geç kaldın, yok pahasınada verdik balıkları.

Armatürleri seyrede seyrede bir şeyler çıkartırsın artık, dört gözle bekliyoruz.

Ben şu an bir tane daha yapım aşamasındayım, yakında açacağım konuyu.

5. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz

Bak şimdi içime kurt düşürdün abi beklesek mi ne yapsak kapağı saat:gif

Gördüm abi İsmail abinin torunlar gitmiş bende görünce çok üzüldüm gerçekten

6. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz

Cynotilapia sp "hara" Gallireya Bu türü bulabileceğim bir yer var mı acaba?

7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Kimleri görüyorum bir an unutulduk dedim.Murat abi bir Sakarya semalarına çıksakmı:karete::karete::D

Özgür, şuan Tropheus yavrusu çok rahat satılacak balıkların başında geliyor.Arkadaşın hobide ihtiyaçları rahat karşılamak istiyorsa biraz limiti yükselmesi gerekiyor.

Frontoza alsa gelişimi baya zaman istiyor ve sabırlı biri değilse girmesin.

Belirttiğin tür( Hara) en beğendiğim balıkların arasında geliyor.Bu türün yavru satışına bir kaç kez rastlamıştım.Şuanda vardır diye düşünüyorum.Biraz kovalamak lazım.

8. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz

İsmail abi bu hara türünden alsak satabilirmiyiz daha sonra? Bende kendime kuruyorum su anda bi tane onuda paylaşacağım ve ben tropheus arıyorum ve bu konuda bana yol gösterecek bir ustanın olması daha da rahatlatıyor beni bulabilirsem güzel bir koloni alıcam.:crazy1:

9. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

Güncelleme bi ilerleme yok mu? Hala aynı yerdemisin Özgür?

10. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz

Erman bu tank bi abimize yapılduı akvaryum kuruldu iceman ve sarı prenses yavruları atıldı gayet güzel oturdu tank ama ben iş yoğunluğundan gidip resimlerini çekemedim malesef :( Bi de kendi tankımla uğraşıyorum zaman kalmadı pek

Sayfayı Paylaş