1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

90 Litre Su Tankım Acele Bakın

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde krmmnv tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. krmmnv

krmmnv

İsim:
    kerem manav
    Öncelikle hepinize selam arkadaslar benım 90 litre su tankım war içinde balık beslemek istiyorum ama öyle süs balık deil astranot gibi ağır başlı türlerden istiyorum bana yardım edicek warsa çok sevinirim...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Nasıl bir yardım istiyorsunuz ? Su tankı demekle tam olarak neyi kast ettiniz ?

3. GaMeR

GaMeR

İsim:
    Korhan Güzel
    Temel Bey'e katılarak başka bir soru sormak istiyorum; başlıkta "Acele Bakın" demişsiniz. Ne acelesi var su tankınızın?

4. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    90 litrelik akvaryumda astonat beslyemezsiniz en az akvaryum hacmi 300 litre olmalıdır.Canlı doğuranlara yönelmenizi tavsiye ediyorum

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Kerem bey bence balık beslemek için hiç acele etmeyin yoksa bakacağınız astronot balığına yazık olacak,en güzeli 90 lt're astronot balığı beslemek istemeniz yerine tankınız için hangi türü besleyebilirim diye araştırmak olacak

6. DRaqoN

DRaqoN

İsim:
    Batın Hızgeçen
    Biraz bitkilendirme ile güzel bi beta akvaryumu olabiir.

7. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Canlı doğuran,ramirezi veya hoş bir japon akvaryumu olabilir.

8. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Bunların yanında birşey sormak istiyorum ben affınıza sığınarak.Kerem Bey'in böyle bir konu açtığına şaşırdım doğrusu.Nedeni mesleğine bakılacak olursa -akvaryumcu- bu konuyla ilgili bilgisi olacak birine benziyor,bu da yoksa akvaryumcuyu nasıl açmış?Veya akvaryumcu derken akvaryum hobisinimi kasdetmiş anlayamadım doğrusu.(Konuyla alakası yok ama merak ettim..)

9. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Tanımlamalardada gerçekten hatalar var bence yeni başlamış biri de olabilir. Akvaryumcu derken akvaryuma sahip kişi olarak yazmış galiba. :serda:

10. rengarenk

rengarenk

İsim:
    Mevlüt ACAR
    Konuyu Hobiye Başlangıç Portalı'na açsanız daha iyi olurdu.Burası Malawi Cichlid Portalı ve mesajınızda Malawi türleri ile ilgili hiçbir şey yok.

Sayfayı Paylaş