1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ağzı dolu dik yüzüyor

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde keror tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. keror

keror

İsim:
    kerem başer
    Merhaba 27 ocakta dişi sp almıştım baktığımda ağzı doluydu hemen camla ayırmıştım gayet mutluydu bugün baktığımda dik yüzüyordu sizce ne zaman kusturmalıyım ? (ilk yavru alışımı bilmiyorum)

2. B_rgen

B_rgen

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Bora
    Agzina yumurta aldiktan 2 hafta sonra kusturuyorum ben, ne zaman yumurta aldigini bilmiyorsaniz disaridan dikkatli bakinca gorebilirsiniz keseler kaybolduysa kusturun.Veya baligin agzini acarak bakabilirsiniz duruma.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bence hiç dokunma hele ilk yavruları ise hemen yutar bırak kendi haline derim...:)

4. keror

keror

İsim:
    kerem başer
    Cevaplarınız için tesekkür ederim...
    Eğer balık iyice zayıflayıp yorgun düşerse haftaya kusturmayı düşünüyorum... :)

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Aynen öyle şayet anaç dişi açlıktan rahatsız oluyorsa vede bitap düşüp zayıflarsa, dişiyi kurtarama adına kusturma iyi olur...

6. keror

keror

İsim:
    kerem başer
    Allahın izniyle yavrularım olunca iç filtremin hava çıkışıyla yasarlarmı ? Malum öğrenciyim hava motoru daha alamadım :)

7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yaşarlar da iç filtreye kaptırma yavruları, yavruluk alabilirsen güzel olur. Anaç balığı da hemen erkeğin yanına koyma dinlensin bir kaç gün erkek tekrar çiftleşmek isteyip dişiyi yorar.

8. keror

keror

İsim:
    kerem başer
    Çok teşekkür ederim cevaplarınız için , iyi aksamlar... :))

Sayfayı Paylaş