1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Aşiretimin prensesleri...

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde myillar tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Sizlerele yunus kolonimin fotoğraflarını paylaşmak istiyorum. 250 lt rede çok yeni bir koloni kurdum Allah nazarlardan saklasın anaçların ve jön erkeğimizin maşallahları var çok kısa sürede adaptasyon sağladılar ve koloni oturdu bol bol yavru alıyoruz şu ara iki dolu dişi var hafta sonu onlarıda kusturup yavru tankına alacağım darısı meraklılarının başına saygılar naz: :heyo:

2. KeVoK

KeVoK

Maşallah naz: naz: ne kadar tatlılarmıs. Sağlıklı büyüt.

3. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur

Maşallah maşallah aşiretinizin üyeleri birbirinden güzel. Allah nazardan korusun.

4. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt

Oo Mesut abi balıkların gerçekten çok güzellermiş ağzı dolu dişilerindende inşallah kayıp vermeden yavru alırsın.Balıklarını çok sevdim abi peki balık sayısı nedir yani akvaryumda kaç tane yunusun var abi ?Nazar değmesin diyelim maşallah naz::)

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Maşallah maşallah. naz: Akvaryum hobisinde balık üretiminde tecrübenin ve bilginin ne kadar önemli olduğunu özellikle bazı türlerde biliyoruz. Ancak Mesut öyle bir hobicisin ki tecrübene bir de şansı ekleyince çok daha başarılı üretimler yapıyorsun. Hangi türleri hangi ortamlarda ürettiğini bildiğim için bunu belitmek istedim. Bu yavrularıda çok sağlıklı büyültmeni dilerim.

Bu güzel fotoğraflar için teşekkür ederiz. Ellerine sağlık. toka:gif

6. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR

Kadircan 7 damızlık 300 yakın yavru var şu anda
    Temel abi şans bu konularda hiçde azımsanmayacak bir faktördür bazen akvaryumda süper ortamlar hazırlanır ama balık bir türlü mutlu olmaz ve sizide mutsuz eder ama çok şükür bendede bir şans varki sorma :D :D :D
    ciklet tankında japondan yavru, deniz akvaryumunda moliden yavru, elma salyangozlardan, yunuslardan vs. gel görki hepsi bir tecrübe hepsi bir deneyim oluyor insanın hayatında . :heyo: kıvır:gif

7. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Maşallah Mesut abi allah nazarlardan saklasın naz: umarım kayıpsız büyütürsün yavrularını dişilerin ağzı doluyken çok güzeller. naz:

8. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA

Maşşallah inşallah kayıpsız büyürler

9. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Böyle güzel yunusları görünce keyiften döt köşe oluyorum. :heyo:

Hocam anaçlarını ve yavrularını sağlıkla beslersin İnşallah. naz:

10. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Maşallah Mesut abi. Ağzı dolu dişiler çok güzel görünüyor. ALLAH nazarlardan saklasın. İnşallah istediğin kadar sağlıklı yavrular alırsın. Darısı senin de dediğin gibi meraklılarının başına...

11. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Evet yaa bak bak bitmiyor çok güzeller tekrardan maşallah. Yavrularda güzelmiş. naz: naz:

Sayfayı Paylaş