1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

A-P Fit Yem - Tek Taş 2 Kuş

Başlığı 'Canlı Yem Kültürleri ve Diğer Yemler' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Emre marabaoğlu

Emre marabaoğlu

Yer:
    gebze
    İsim:
    Emre marabaoğlu
    Hemde ne girme herifler boylu boyunca yatıyolar anemonun içinde :D dün Erdal abiyle onlara birde carpet anemon aldın deymeyin keyiflerine :koptum: yarına eklerim birkaç resim işşallah

Erdal, ka2n, YMR_AY ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Emre marabaoğlu

Emre marabaoğlu

Yer:
    gebze
    İsim:
    Emre marabaoğlu
    Temel abinin her sözüne katılıyorum üretim hangi canlı olursa olsun emek zaman ve para isteyen birşey bu sebeplede büyüyen ve satılabilicek vasıfta olan her yavru büyükbir gurur kaynağı ve gelecek nesil yavruların bir bakıma finansmanı oluyorlar. Temel abinin yavrularından beslediğim ve kalitelerini bildiğim için çok güzel birşey yaptığını düşünüyorum büyük emek.bizede emeğe saygı duymak düşer benim kendi görüşüm. bu arada yem geldi Temel abi denemek nasip olmadı ama yarın vericem nasipse

Erdal, ka2n, Alparslan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. JOEBLACK73

JOEBLACK73

İsim:
    cüneyt bolkol
    A-P Fit Yem alan arkadaşlara benden bir öneri ;)

Ekli Dosyalar:

TencoMelih, Montimahir, Ontheway ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi tebrikler güzel fikir...:)

JOEBLACK73 bunu beğendi.
  5. Emre marabaoğlu

Emre marabaoğlu

Yer:
    gebze
    İsim:
    Emre marabaoğlu
    palyaçolar keyifleri yerinde ;)

20150207_122103.jpg 20150207_122110.jpg 20150207_141124.jpg 20150207_141128.jpg

Alparslan, YIKIKTEMO, TencoMelih ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Güzel görüntüler Emre ellerine sağlık. Geçmişte malum ithal olan palyaçolarının host sorunundan şikayet eden arkadaşlara aşağıdaki mesajı yazmışız, bugün yerli balıkların senin örnekte olduğu gibi bırak anemonu torch içinde, muhtemelen xenia gibi birçok mercanı host edindiğini görmek sanırım boş boş konuşanlar olduğunun da bir kanıtı olsa gerek.

7. Emre marabaoğlu

Emre marabaoğlu

Yer:
    gebze
    İsim:
    Emre marabaoğlu
    Haklısın Temel abi aynı sorunu bende yaşayıp ikinci çifti bile almıştım sırf böyle görüntüler oluşsun diye ama mutluluk tablosu uzaktan gelenlerde değil senin balıklarda oluştu:) asıl senin ellerine emeğine sağlık temo8:nazar::nazar::nazar::nazar:

TencoMelih, Alparslan ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  8. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Bendeki kardinaller hariç diğerleri bayıla bayıla yutuyorlar :)

9. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Kardinalleri dovucem ben yakında

10. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    temo25 he valla tam sopalıklar.Bendekiler işlerine gelen yeme atlıyorlar.Hele angel her kıpırtıya yem diye atlıyor.

veysel bunu beğendi.
  11. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Sadece mysis yenir mi? Onu da erimesi zor, fosfatı yüksek. Dur ben gidip bi 2 sallayim şunlara

veysel ve YMR_AY bunu beğendi.
  12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hayırdır Mahir, sende vardı yem, yoksa Hakan'da mı yem? Onda ise al kullan ondan bir şey çıkmaz bilmiyor musun?:D

Tabii 15 kişiye yolladım da nerede bu insanlar nerede bu devlet o da ayrı. Yazın çekinmeyin, bir halta yaramaz diyin, akvaryum çöktü diyin, köpekler bile yemedi diyin yazın ne gördüyseniz de anlayalım anya mı konya mı.:)

13. Maruhali

Maruhali

İsim:
    Mahmut Gümen
    Sordunuz diye yazıyorum.
    Yem camdan uzun süre kalmıyor. Hemen dağılıyor. Ayrıca benim baliklarım camdan yemiyor. Bu yemi de sevmediler. Bir parti yaptım
    Bir daha yapacağımı sanmam

14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Mahmut bey öncelikle geri gönderebilirsiniz biliyorsunuz. Hangi balıklar yemedi? Büyük parçalar halinde yapılırsa ve tüketilmezse ağırlıktan ve yine çözünme olacağından bir süre sonra camdan düşmesi doğal. Dekora yapıştırın balıklara zaman verin. Hazırladığınız parçayı buzlukta dondurup yapıştırıyorsunuz değil mi? Yem parçasının alt kısmını

Düzenleme: 24 Şubat 2015
    ka2n bunu beğendi.
  15. Erdal

Erdal

Levent minik karides parçasına pul yem nls yem göm içine bir kaç sefer bu şekilde ver karidesle beraber yemin tadını alsın sonra sadece pul yem ver yiyecektir yada nls başka yem yemeyen balığın var mı ? Ben benim kardinali böyle alıştırmıştım.

Temel abi senin yemden verince bütün mercanların avcı kollar fora oluyor mercan tepkileri bariz damseller yemiyor, bi colour goby bayılıyor, daha önceden perculalar zaten çok severek yiyordu, 8 banded butturfly a dün yedirdiğime inanıyorum, onuda onun yedigi ufak bir lps kayası vardı gidip gelip onu tırtıklıyordu bende lps kayasına yemi gömdüm butterfly mercan niyetine yemi dürtüyor ha yiyor mu bilemiyorum beni görünce kaçıyor :)

16. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Erdal bu kardinaller biraz fazla nazlı. Mysis içine pul yem ve NLS koyup saliyorum akvaryuma. Ama mysis gördüğü zaman başka yeme tenezzül etmiyorlar. Ya da geri çıkarıyorlar. O seranın yemi de deneyeceğim.
    Bu arada sen niye Butterfly aldın. Onu anlamadım

17. Erdal

Erdal

Butterfly karantinada mecburen geldi güzel balık eğitmekle meşgulum hatta ondan sonra mandarini eğitecem hatta yanına birde dişi bulup onuda eğitecem bendeki erkek baya irice adult belki Temel abi ister daha sonra onları çift yaparsak :)

veysel ve Pennywise bunu beğendi.
  18. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Sirk hayvanı mu neyini egitiyorsun :)

19. Erdal

Erdal

Beni yorma Levent ;)

TencoMelih, Pennywise ve Gmsy bunu beğendi.
  20. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Ne eğitimi abi yav, adam jedi, gücü kullanıyor belli ki.

Sayfayı Paylaş