1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Abilerim Sayesinde Ben de Burdayım

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde taakaa tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN
    Yaklaşık bir yıldır okuma, araştırma ,takip ile geçti ve sonunda bende önümüzdeki ay tuzulu suyun tadına bakıcam. Burdaki abilerimin ve ve arkadaşların tavsiyelerine ve yardımlarına çok ihtiyacım var. Murat abinin armatürleri, Temel abinin yorumları ve dıy ötesi çalışmaları sayesinde onlar beni henüz tanımasada ben onları kırk yıldır tanıyorum gibi :) Arayıp abi yok mu yeni bişe ya diyesim var :D Neyse lafı fazla uzatmıyim yanlış birşey dediysem affola herkese sağlıklı canlılar.

Bu portalla olur olur hepsi olur, bunla yaşar hepsi yaşardans::nazar:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Abilerim Sayesinde Ben de Burdayım

Hoş geldin Doğan. Düşünce ve yorumlarına teşekkürler. İnşallah istediğin sağlıkta ve güzellikte akvaryumu kurarsın. Okumak, araştırmak ve düşünerek yapmak sonunda doğruyu yapmak anlamına gelir.

Yeni şeyler yapmak isteği Murat abinin de, benim de, forumdaki diğer arkadaşlarında her zaman aklının ucunda vardır, çünkü yolda giderken gördüğü objelere bundan ne yaparım diye düşünerek bakan bizim gibi psikopatlar olduğu sürece yenilikler bitmez.:)

3. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN

Hoşbulduk abi bende tam o durumdayım ne görsem acaba diye bir soru beliriyo kafamda :D Yenilikler hiç bitmesin reçeller artsın balonlar şişsinndans:

4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Hoşgeldin Doğan, yorumların için de çok teşekkür ederiz.

Biz Temel abinin dediği gibi hakikaten psikopata bağlamışız, ama benden sana tavsiye sen sakın bağlama.:)

5. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN

Murat abi gördüğüm akvaryuma yapışıp ,söylenip eve gelmekten çok sıkıldım artık piskopata bağlamak istiyorumm utanmasam balıkların yanına girip durcam köşede:D:D:hepiniziseviyorum:

6. aSalet

aSalet

İsim:
    Gözde Koç

Hoşgeldin Doğan,

Dilerim istediğin akvaryumu kurar, sağlıklı balıklar yetiştirirsin..

7. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN

Sağolun Gözde hanım ,bu kadar üstad varken yapılır illaki birşeyler hazırlık aşaması bir bitsin hele :)

8. Tugrul Akin

Tugrul Akin

İsim:
    Ali Tuğrul Akin

Hoşgeldiniz Doğan Bey. Size tuzlu su maceranızda başarılar diliyorum, şimdilik tuzlu sudan korkan biri olarak :D Umarım sağlıklı bir akvaryuma sahip olursunuz. İyi forumlar diliyorum :)

9. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN

Hoşbulduk sağolun ufak ufak ilerliyoruz bakalım ne olacak dans:

Sayfayı Paylaş