1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Abilerim yardımınız lazım .

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde kayhan45 tarafından 15 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. kayhan45

kayhan45

İsim:
    kayhan sertkaya
    Abilerim ben bu işe yeni başladım,2-3 yıl oldu ama sizin yardım'ınıza ihtiyacım var.Gelelim konuya benim evim'de 65x26x37 ölçü'lerinde 60 lt'relik bir akvaryum var.Ben bunda ne besleyebilirim.

Aklım'da bazı türler var.

*Cichlid:Sp,iceman,mpanga üçünü bereber besleyebilirmiyim.
    *Cichlid:Sp,mpanga ikisini bir arada besleyebilirmiyim.
    *Cichlid: Mpanga,iceman ikisini bir arada besleyebilirmiyim.
    *Cichlid: Sadece mpanga besle'yimmi?
    *Son olarakta lepistes ,ilk lepistes beslemiştim.

Sizce hangisi uygun size göre alıcam.?

2. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan
    Cevap: Abİlerİm yardiminiz lazim acİll

Sadece lepistes uygun bu söylediklerinizden.1e 4d Lepistes akvaryumu kurun.Akvaryum bitkili olsun.Lepistes besleyen arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verecektir.

3. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER
    Cevap: Abİlerİm yardiminiz lazim acİll

Tercihen tek cins beslemen daha mantıklı olacaktır, ama üstadlara sormak lazım tankın hacmi hakkında. Mpanga beslemek istiyorsan erman abine sorabilirsin birde şu şhift'e basmaktan vazgeç yazını okurken yukarı aşşağı çıkmaktan gözlerim yoruldu...

4. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Cevap: Abilerim yardımınız lazım .

Bu litrede sadece lepistes besleyebilirsiniz. Bence hiç merak sarmayın bol kayıplı cichlid beslemektense kayıpsız ve bol bitkili bir lepistes tercihimdir... Araya birazda corydoras türleri koyduk mu tamamdır. :)

Heliak bunu beğendi.
  5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: Abilerim yardımınız lazım .

Bitkili güzel bir lepistes akvaryumu güzel olur. O hacimde cıchlıd düşünme Kayhan.;)

Sayfayı Paylaş