1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Acı haber...

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde ozcan13 tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Sa arkadaşlar
    Üzücü bir haberle karşınızdayım.Sabah bettayı yemledim.Gittim öğle yemeğine geldiğimde bir baktım cüce vatoz ters yatmış kumun üzerinde.Yani anlıyacağınız cüce vatoz aramızdan ayrıldı.Akşam zaten anlamıştım.Çünkü su seviyesine yakın bi yerde durup hep yukarı çıkıyordu ağzını dışarı çıkarıyordu.Sanırım hava keseciği patlamış. em32.gif Ölü olarak 2-3 saat kalmış heralde akvaryumda acaba bunun bettaya bir zararı olurmu?

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Acı haber...

Allah taksilatını affetsin ağla:gif
    em34:

3. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Acı haber...

Cümlemizin pala.gif Hanıma diyomki çok üzüldüm ölmesine o da diyorki nolcak ya git al gel bir tane daha böyle bişey yok ya..

4. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Acı haber...

Hahaha Özcan abi doğru diyor yenge aslında :) yeni bir cüce vatoz almalısın tabii diğerinin ölüm nedenini bulduktan sonra şu anda faili mechul söz konusu olduğundan ölüm nedenini bulki yeni aldığın vatozda ölmüşlerine kavuşmasın.

5. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Acı haber...

Ya filtrenin altına yapışıyordu.Filtrenin altındada hava kabarcıkları olurdu.Onlardan acaba bişeymi olduki dedim.Birde betta arasıra pike yapıyor vatoza o saldırı esnasında hava kesesi felanmı patladıki dedim.

6. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Acı haber...

Geçmiş olsun Özcan abi çok üzüldüm. Büyük ihtimal hava kesesi patlamışta olabilir yada filtrenin altına yapışıyor demişsin belki filtredende olabilir. Tekrar geçmiş olsun.

7. safak

safak

Acı haber...

Bencede en iyisi yeni bir tane almak :)

8. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Acı haber...

Ya şimdi neden öldüğünü bilmiyorum bir tane daha alcam o da ölcek oyuncak değilki bu.O yüzden bunun nedenini bulmak lazım.

Sayfayı Paylaş