1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Acele Satılık Balık sp,yunus,snow komple

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde suskunreis3460 tarafından 27 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. suskunreis3460

suskunreis3460

İsim:
    rasit
    SATILIK BALIKLAR & Akvaryum
    1 Adet Vatoz (9cm)
    1 Adet İmparator (7cm)
    1E-1D Snow Yavru verir durumda (8-10 cm felan)
    2 D-2E Sp Yavru Verir Durumda (13 cm den azca büyük)
    5 Adet Sp karışık dişili erkekleri ( yavru değiller ama büyükte,1 kaç aya yavru verir duruma gelecekler)
    7 Adet Yunus Yavru Kolonisi (5-6 cm)

Not Okuyunuz: Sp lerimden ve Snowlarımdan yavru alınmıştır. Ama yaşatamadım Yeterli ilgiyi gösteremediğim için işimden dolayı, Balıklar toptan satılıktır isteyene akvuryamla birlikte verebilirim. Yada sadece balıklar
    Satma sebebi: İkametimi başka bir şehre alacağım bulunduğum yerde bırakabileceğim kimse yok.
    Akvaryumcuya vermek istemiyorum, Bu işe gönül verenlerin daha iyi balıklarıma bakacağını düşünüyorum ve birazda forum üyelerine katkım olsun die fiyat vermiyorum, Fiyat görüşülür uygun fiyat verene vereceğim(uygun fiyat derken balıkların normal fiyatının çok altında vereceğim). Gideceğim şehirde misafir kalacağım ve ev tutayım yerleşeyim derken zaman alacak o yüzden mecbur kaldım yoksa balıklarımı çok seviyorum. Zaten akvaryumumu kuralıda çok olmadı sadece mecburiyetten

İlan geçerlilik Süresi: 9-10 gündür.
    İlanımda bir yanlışlık varsa yöneticiler kusura bakmasın lütfen,Uyarırsanız düzelitirim hemen
    Resimleri en kısa sürede tekrar net olarak çekip güncelleyeceğim.
    Saygılarımla
    Reşit TEMİZ

Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız. Görüntü kirliliği olmamsı için küçük olarak ekledim

2. suskunreis3460

suskunreis3460

İsim:
    rasit
    Cevap: Acele Satılık Balık sp,yunus,snow komple

İlanı silebilirsiniz. Balıklar gitti sahibine. İlgilenen ilgelenmeye n herkese teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş