1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Acemi Tuzlu Su Kurulumu

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde TAMER75 tarafından 13 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Tamer Bey sakın kanmayın. Angara ekibi köfte yemeden asla yardımcı olmaz :D Onlar hemen istişare köfteye tabidir derler.

Pennywise, veysel ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  2. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Butun stratejimiz desifre olmuş :) Cay la kandirip kofte ismarlatacaktik ne guzel :D Veysel ac kaldik olm bundan sonra ;)

Pennywise, Gmsy, YMR_AY ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. TAMER75

TAMER75

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    TAMER ATACAN
    Merhaba Mesut Bey, hoşbulduk..Tavsiyelerinizi muhakkak dikkate alacağım.. Arkadan kutulu durso sistemini de akvaryumcuyla konuşacağım muhtemelen yapamam derse de iptal edeceğim..:) arkadan kutulu durso da ses sorunu olur mu? bu konuda düşüncenizi almak isterim.. sizlerle tanışıp bir çay içmekten de mutluluk duyarım.Ankara da birkaç kişi de olsa bu işlerle uğraşan tanımaktan mutluluk duyarım. İstanbul'da yaşayan forum üyelerinin birbirleriyle yardımlaşmasına çok imrendim..:)

veysel ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  4. TAMER75

TAMER75

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    TAMER ATACAN
    O zaman çiftlikte şençam da kokoreç ısmarlayayım da akvaryumu onlar kursun.:)))

YMR_AY, MESUT_KERİM ve veysel bunu beğendi.
  5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Kalmayız hacım bulurussss köftemisssssiiiiiiiii. Tamer bey tanışıp görüşelim müsait olduğumuzda. Tamam yarın görüşelim kokoreç varmış hacım yırttık bakk.:D

YMR_AY bunu beğendi.
  6. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Yaaa yemin ederim siz o tankı 1 haftada kurar, haftalık istikakı çıkartırsınız.Köfte ekibi iş başında pozlarınıda hemen eklersiniz.Ben anlamam at nalı şeklinde pleksim bu akşam yapılmazsa ekip hakkında bütün bildiklerimi yazacağım temo25

veysel ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  7. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Veysel yarin kapaliyim bizim bakanin doğumgünü es gecersem vay halime en iyi ihtimalle seneye kadar dilinden kurtulamam bilirsiniz bi isleri ;) :D Tamer bey tanki kime yaptiracaksiniz? Kurulum en zevkli kismi bu işin boyle biline :)) Yağmur dilini vucudunda fazla gormeye başladım nedense :D :D

8. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    temo25 kesicilik,pinçiklerip parçalara ayırma ekibi İstanbul'dan bir kere,o yüzden bu tehditten tırsmadım.Dilimle anlatamasam resimli belgeleri koyarım kih kih kihhh

9. TAMER75

TAMER75

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    TAMER ATACAN
    Valla tank için görüştüm akvaryumcu ile hatta ödemeyi bile yaptım.. önce 65x50x50 siparişi verdim. bunun ödemesini de (400 tl ) olarak yaptım..sonra ustaların yönlendirmesiyle 80x50x45 e yaptım..ön cam ekstra clear olacak (Ne demekse :)) ) şimdi arkadan kutulu dursoyu söyleyip yaptırmak istiyorum ama kutulu durso nasıl birşeydir Mesut bey biraz açar mısınız zahmet olmazsa..

10. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    5207 sayili TCK nin 107. Maddesine göre bu yaptigin suctur Yağmur :D :D

11. TAMER75

TAMER75

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    TAMER ATACAN
    Bu akvaryumcu ile ilgili düşünceleri olumlu ya da olumsuz bilmek isterim var mı tanıyan bilen?

12. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    :) :) :) keske paranin tamamini vermeseydin :) neyse ;) benim sistemi de o yapti arkadan kutulu sistem d 3 delikli kutu yapilacak arkaya de biraz anlatirsan hatirlar ben ogretmistim ona da :p

13. TAMER75

TAMER75

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    TAMER ATACAN
    5207 yi bilirim yağmur hanım..halkı kin ve neferete sevketmek suretiyle cebir ve şiddet yoluyla köftelere el koymak..gerçekten büyük suç

14. TAMER75

TAMER75

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    TAMER ATACAN
    güzel o zaman yapabilir umarım..3 delikli kutu yani 3 iniş.. birisi emniyet değil mi?

15. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Aynen öyle

16. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Ben ne yapmışım,ben kimim,bura nere,sizler kimsiniz,ne köftesi,kim köfte yemiş? Külliyen yalan:D

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  17. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Kanunu okumuş :D

18. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Herkeslerin suçu affediliyor.Benim kayıtlı suçum yok; sadece kütüphaneciydim.Arada ahçılık yapıyordum.Diren Yağmur.

19. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hacım bu günlerde yoğunluk var, gidemeyiz bir yere. Yoruluyorum koşuşturma çok. Zaten senin yaptırdığın yere sipariş vermiş bekleriz bir süre daha.

20. TAMER75

TAMER75

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    TAMER ATACAN
    Mesut bey sizden bahsettim telefonda hatırlamadı..ben yarın yanına gitmek istiyorum orada ona anlatacağım kilit bir iki cümle varsa söyler misiniz? nasıl yönlendireyim?

Sayfayı Paylaş