1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Aceminin Discus Akvaryumu...

Başlığı 'Discus Balıkları Forum' kategorisinde sadangur tarafından 1 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. sadangur

sadangur

İsim:
    şadan gür
    Evet canım sağolasın , biliyormusun ramirezi ve bolivian ram lar hala yaşıyorlar ,üstelik siyah moli de yavruladı hem de tam 6 tane tosuncuk :))) :heyo: :heyo: :heyo: :heyo:

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Ooooh aynen devam o zaman boşver discusu, ramirezi besliyorsun daha ne olsun, black molly iyidir ;) bendede var hastasıyım eskiden hiç sevmezdim black molly bana deniz balıklarını anımsatıyor.

3. sadangur

sadangur

İsim:
    şadan gür
    Ramirezileri bir görsen , nasıl güzelleştiler naz:

4. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Kahrolsun Ramireziler... Yaşasın Altispinozlar...

5. sadangur

sadangur

İsim:
    şadan gür

Evet evet ram ler de bir renklendi ki görmeniz lazım ...:))) çok keyifliler ama yumurtlamıyorlar , karınları şişti resmen ama sanırım tankı kalabalık buluyorlar...

6. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Bu mesajı 1 Temmuz'da yazmışım... Aynı Discus'lardan iki tanesi geçen Çarşamba günü yani 22 Temmuz'da gittiğimde aynı akvaryumcuda (Üsküdar Akvaryum - Kamber Bey) duruyordu... Yanlarında bir sürü başka balıklarla birlikte...

7. safak

safak

Aceminin Discus Akvaryumu...

Tebrik ederim.Gerçekten discus bakmak zor ve ayrıcalıklı bir iştir.Bende discus tankı yapmayı düşünüyorum.İnşallah hiç bir sorun çıkmadan bakarsınız. naz:

Sayfayı Paylaş