1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Achielle Tang

Başlığı 'Tang Balıkları' kategorisinde sinsitilki tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. sinsitilki

sinsitilki

Yer:
    Kadıköy
    Saygı değer abilerim,

Küçükken müren akvaryumum olduğu için asla besleyemediğim bir canlı olarak Achielle tang'i merak ediyorum. Bakımı neden zor? Mesela paraya kıyıp 750 kağıt ayırıp alsam bir Achielle tang akvaryumu kurduktan sonraki süreçte ; nasıl bir balıktır?

Mutlaka tücrebe edinmişizdir forum olarak.

Bir de benim akvaryum sps ağırlıklı 4-5 çeşit lps olacak şekilde olacak. Tankın %90'ı sps ise; %10'u lps olacak. Bu nasıl etkiler Achielle tang gibi bir canlıyı? Reef uyumu var diye biliyorum ama nitrata karşı duyarlılığı nasıldır merak ediyorum.

Bu konuda bilgi verebilir misiniz?

İyi günler dilerim.

Alparslan ve TencoMelih bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İstedikten sonra yaşar o kadar zor olmasa gerek, ben beslemedim o kadar para verip beslemem ama biri alır da besle sonra alırım derse hayır demem...:D

TencoMelih ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    750 kağıtlık olanı değilde 900 kağıt olanı Marmara deniz suyunda yaşayabilir.Achilles Tang | Akvaryum Portalı çok fazla element girdi çıktısını sevmez. Linkte fikirler var.

Sayfayı Paylaş