1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Acil!!! Akvaryumcu arıyorum

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde The Wıld tarafından 22 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. The Wıld

The Wıld

İsim:
    Servet Nalbantoğlu
    Arkadaşlar İstanbula doğru yola çıkıyoruz 1 gün içersinde,ondan dolayı istanbulun her hangi bir tarafında akvaryumcu lazım ama alcağım malzemeden bulunması lazım,
    Alcağım malzeme:
    En az 120/250 lt akvaryum
    Tetratec ex 700/1200
    Ucuzda bir yer söylerseniz çok hoş olur,ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

2. balıkosman

balıkosman

İsim:
    Osman Tuna
    Cevap: Acil!!! Akvaryumcu arıyorum

Bence acele etmeyin 3-4 akvaryumcu gezin öyle karar verin.Beta akvaryuma bir bakın güzel akvaryum yapıyorlar.

3. The Wıld

The Wıld

İsim:
    Servet Nalbantoğlu

Teşekkür ederim ama yaşım küçük uzağa gitme şansım az onadn dolayı ailemle gidiyorum ve karne ve doğum günü vakti olduğu için mecburi gibi bişey ondan xD alcaktı zaten ve bunu ona söyledim ve kabul dedi ve çok şaşırdım ama bu şans 5 yılda bir gelir ondan acele etmem lazım bu arada maliyet en fazla 1000 tl olcak

4. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Oooo 1000 tl ye en az 250 litre son sistem akvaryum alırsın kardeşim üstüne bide balıklarda içinde olur...

5. The Wıld

The Wıld

İsim:
    Servet Nalbantoğlu

İşte işi bitiriceğim son noktayı koyucağım lütfen yardım edin.

6. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Kardeşim para sende istersen 500 lirayada istediklerini gerçekleştirirsin istersen 1000 tl bile yetmez ama bu bütçeyle muazzam 100 cm kendinden filtreli sehpalı güzel bir akvaryum alabilirsin...(not: içine tropheus bile koyarsın...)Başka ne gibi bir yardım istiyorsun?

7. The Wıld

The Wıld

İsim:
    Servet Nalbantoğlu

İşte onları alcağım akvaryumcu arıyorum!

8. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Kardeşim sora sora bağdat bulunur istanbullu arkadaşlar yardımcı olsun dicem ama sen istanbulun neresine gidiceksin adam sana bir yer söylese kocaeliden uzak olablilir.Her semt de vardır sora sora bulursun ama balıklara acele etme önce sistemi kur balıklarıda hobiciden almanı tavsiye ederim.

9. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Balıklar hazır zaten arkadaşta İstanbulun her yeride olabilir önemli değil.

10. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

Balık konusunu bilmiyorum ama akvaryum olarak beta akvaryuma bakabilirsin. Normalde siparişle yapıyorlar ama standart ölçülerde seri üretimleri de vardır. Beta Akvaryum - Akvaryum İmalatı gitmeden önce telefonla arayıp sorarsın, istediğin boylarda ellerinde var mı diye. Filtreyi de her yerden bulabilirsin zaten markası ve modeli belli. Fiyat olarak uygun bulabileceğin Lale akvaryum var Davutpaşa'da, arkadaş pet var Forum İstanbul'da. Nereye geleceğini söylersen daha rahat yardımcı oluruz.

11. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Sanırım arabayla gidiyorsunuz İstanbula o zaman ulaşımın kolay olur İstanbul içinde.

100*50*40h beta akvaryumda mobilyalı 300 lira civarı. Hazır ellerinde var bu boyutlardan. Canlı almak istersen Davutpaşa'ya Lale Akvaryuma git. Çok fazla canlı çeşidi ve malzeme mevcut.

volkantr34 bunu beğendi.
  12. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Beta akvaryuma uğramanı tavsiye ederim.Her model akvaryum yapıyorlar.

13. eshquia

eshquia

İsim:
    Ayhan Balbunar

Beta Akvaryumun ürünleri gayet güzel ve hesaplı. Ben 6 aydır kullanıyorum. Serhat bey ile 0555 398 65 90 no'lu telefondan görüşebilirsiniz. Çok yardımcı olacağına eminim.
    Beta Akvaryum - Akvaryum İmalatı

Malzeme konusunda ise Sun Petshop'u tavsiye edebilirim. İnternetteki hemen hemen en ucuz malzemeyi satan Teleskop akvaryum'un şubesi gibi. Aynı fiyata alışveriş yapabilirsiniz. İşyerime çok yakın olduğu için ben orayı kullanıyorum. Yanlız gitmeden önce internetten fiyatları belirleyin ve o fiyattan isteyin. Bazen karışıklık olabiliyor. :) Yeri Barbaros bulvarında. Sizin için ulaşımı da çok kolay. 0212 275 52 12
    Yeni Teleskop Akvaryum Evcil Hayvanlar Ve Evcil Hayvan Ürünleri SAN. TİC. LTD. ŞTİ
    Sun Pet Shop - Kedi Köpek Kuş Balık Akvaryum Malzemeleri

Sayfayı Paylaş