1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Acil Akvaryumda Pislik Birkimesi

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde Özkan41 tarafından 2 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. Özkan41

Özkan41

İsim:
    Özkan
    Akvaryumumda pislik birikmesi var. Bir tane iç filtre vardı şimdiye kadar çok iyidi. Bu sıra aksaklık yaptı deviri yüzde atmış düştü evde ayrıldım ve yanlış anlamayın ama eve geldiğimde yerde bok birimişti (yerde derken akvaryumun kumunun üstünde) bayağa yeni filtre alıyım dedim takviye geçicilik ama ekonomik durum sıfır (özel mesele) 20 tl dahi harcama yapamam,dip çekimi yapıyım dedim ama büyük bir sıkıntı daha dip çekimi yaparken silis kumuda yüksek miktarda çekiyor yaklaşık (fark etmemiştim ) 2 kilo kadar çekti 40 sn de falan dip çekimi yapamıyorum ne yapabilirim fikir verirseniz süper olur....

2. sonmohikanx

sonmohikanx

İsim:
    serkan
    Cevap: Acil Akvaryumda Pislik Birkimesi

filtre motorunun içi pislik kaplamıştır.filreni iyice temizle.motorun pervane ve millini de temizle motor eski performansına döner.dipdeki pislikleri kaşık veya çubuk gibi bir nesneyle karıştırarak havandır tekrardan filtre onları çeker.sonra filtreni yine temizlersin

Sayfayı Paylaş