1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

acil yardım çok acilll !!!

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde FB07. tarafından 7 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. FB07.

FB07.

İsim:
    selin polat
    Japon balığımın ağzına taş sıkışmış ve çıkartamıyor. Ne yapmalıyım?

2. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Cevap: acil yardım çok acilll !!!

Selin hanım, yapabileceğiniz ekstra bir şey bulunmuyor. Dikkatli bir çekilde cımbız ile almaya çalışabilirsiniz.

grafikdelisi ve zgrkaralar bunu beğendi.
  3. FB07.

FB07.

İsim:
    selin polat

Elime aldıgımda hareketli olmazmı yani zarar vermezmiyim. Sizce kendi haline bıraksam çıkarırmı kendi. Bir de bu olaydan sonra akvaryuma tas koymak ıstemiyorum sizce bir zararı yada eksisi olurmu. Yoksa taşların bir faydası varmı.

4. FB07.

FB07.

İsim:
    selin polat

Çok teşekkür ederim cımbızla almayı başardım, gerçekten'de çok saolun :). Taşları çıkarmak istiyorum nasıl olur?.

5. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin

Söylediğiniz olay normalde çok fazla karşılaşılan bir durum değildir. Taşları çıkarmak yerine balıklarınızı takip etmenizde fayda var. Veya illede taşları çıkarmak istiyorsanız biraz daha iri taneli taşları koyabilirsiniz.

6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Selin hanım taşı sıkıntısız almanız sevindirici.Taşları çıkarma konusun'da akvaryum'un genel görüntüsünü eklerseniz size dekor konusun'da yardımcı oluruz.

7. Heliak

Heliak

İsim:
    Anıl

Japon balığı besliyorsanız japon balıkları geniş yüzme alanları sevdiği için bence taşları çıkartarak yüzmesi için geniş alan yaratabilirsiniz.

grafikdelisi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş