1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Acil yardım bekliyorum

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde yaşayankaya tarafından 25 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yaşayankaya

yaşayankaya

İsim:
    Kenan Kaya
    Arkadaşlar bilgisi olan varmıdır bilmiyorum ama balıklarım teker teker ölüyorlar. Yüzgeçlerinde kırmızılıklar, beyazlıklar var ve ters yüzüyorlar. Bu bir hastalık mı nedir? Acil yardım edin. Ne yapmam gerekiyor? Balıklar 7-8 cm mp ve sp.

2. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL
    Cevap: Acil yardım bekliyorum

Resim ekleme şansınınız varsa hastalık bölümünden konuyu devam ettirip bizlerin daha kesin sonuçlarla yardımcı olmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Dış parazit olabilir ama yinede resim üzerinden gitmek en mantıklısı olur. Uygalıdğınız herhangi bir yöntem varsa bunuda paylaşın.

3. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Balıklarınız dış parazit olmuş...Sera Mycopur ilacını kullanın bol bol kayatuzu ve suyunuzu acilen 3 de 2'sini değiştirin...Dimlenmiş olsun ve ısı farkı çok olmasın.İlacın üzerindede gerekli açıklama var...

4. Yılan Avcısı

Yılan Avcısı

İsim:
    Üzeyir demir

Kenan bey öncelikle akvaryum ebatlarını veya kapasitesini yazarsanız ve kaç tane balık var onları bizimle paylaşırsanız bir kaçta resim eklerseniz size daha çok yardımcı olmaya çalışırız.Geçmiş olsun.

5. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Konu güncelliğini yitirdiğinden dolayı kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş