1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Acil yardım

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde Kenan Kahraman tarafından 11 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Kenan Kahraman

Kenan Kahraman

İsim:
    Kenan
    Selamlar hastalık tanı tedavi bölümüne konu açtım ama 60 kişi okuduğu halde cevaplayan olmadı palyaço balığımda kaşıntı vardı kendini cama sürtüyor kaşımaya çalışıyordu biraz araştırma yaptım petshoptan mikofish aldım akvaryumdan 5 litre su çekip 2.5 ml ilave ettim ayrı bi kapta yarım saat durduktan sonra akvaryuma geri koydum ilk bi saat kayanın içinde kaldı sonra normal bi şekilde yüzdü ağzının kenarında kızarıklık vardı bu gün baktığımda kızarık olan yer şişmişti yem yemiyor bir boru yardımıyla önüne yem attığımda bi tadına bakıp bırakıyor.Tankım 210 litre ph 8.2 tuz 1023 amonyak 0 nitrat 5 içinde 2 s boy palyaço 1 m boy blue tang 2 doktor karides ufak parça zoa ve conch snail ler var.Resim ekliyorum.Yardımlarınızı bekliyorum [​IMG][​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. TencoMelih

TencoMelih

Yer:
    Karabük
    İsim:
    Melih
    Parazit var baliginizda
    Durum cok iyi gozukmuyor
    Herseye hazirlikli olun

3. Kenan Kahraman

Kenan Kahraman

İsim:
    Kenan

Sent from my iPad using Tapatalk

4. Kenan Kahraman

Kenan Kahraman

İsim:
    Kenan
    Bu portalın yardımlaşma amaçlı olduğunu düşünerek üye olmuştum 3 gündür farklı başlıklarda konu açtım amaç bi canlıyı yaşatabilmekti ama bir kişi yazdı oda ölür dedi ben elimden gelenin fazlasını yapıp bu canlıyı hayatta tutucam konuyu okuyup geçen herkese teşekkür ederim

Sent from my iPad using Tapatalk

Napule bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş