1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

acilLLL

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde kado buhara tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. kado buhara

kado buhara

İsim:
    kado buhara
    Akvaryumun camında ince beyaz kurt gibi şeyler var. Hareket etmiyorlar. Resimlerini ekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

2. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Portal da ''planaria''şeklinde bir arama yapın bakalım neler bulacaksınız?

3. alperdem

alperdem

Arkadaşım Bi Silmeyi Dene Belki Pislik Olmuştur Pek İyi Görünmüyor

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    acilLLL

Herhangi bir müdahaleye gerek yok. Düzenli dip çekimleriyle su değişimleri zamanla kaybolmalarını sağlar. Aslında balıkların severek tükettiği bir canlı yemdir ancak su kalitesinin düşmesinden dolayı ortaya çıkmaları sinyal vericidir. Aşırı yem atmamak ve tabana düşürmemek mücadelede etkili olur.

5. alperdem

alperdem

acilLLL

Arkadaşım Sen En İyisi Bırak Bu Canlıları Sonradan Suyu Temizle Tamam kıvır:gif

6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
  7. kado buhara

kado buhara

İsim:
    kado buhara
    Daha öncedende olmuştu bu.Şimdi hatırladım ama bu sefer daha azlar öncekinde top şeklinde ip yumağı gibi çoktular.Dibe yakın bir yerde cama yapışık bir şekildeydiler.Bende balıkların hepsini ayrı bir yere alıp suyu komple değişip ekipmanlarıda kaynar su ile yıkamıştım.Bu galiba dediğiniz gibi fazla yemlemeden kaynaklanıyor.Çünkü dipte baya yem duruyor şuan.Ben çalıştığım için babam veriyor yemlerini babamı bi uyarmam lazım :D

8. sezginyavuz

sezginyavuz

İsim:
    Sezgin Yavuz
    acilLLL

Oluşumu ve mücadelesi hakkında gerekli yorumlar yapılmış. Ancak dikkat ederseniz camda gördükleriniz zamanla gözle görülür biçimde hareketleneceklerdir.

Sayfayı Paylaş