1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Adam Gibi Üretim Hane

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Üretim Forumu' kategorisinde Alparslan tarafından 29 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Çok güzel bir sistem yapmışlar,benim hedefim de böyle olacak inşallah,odayı doldursam mı acep...:)

reefyem, İSYAN, Erdem. ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Hayretle izledim videoyu.Yapana helal olsun.Alparslan evden kovulmak istemiyorsan böyle bir sistem kurmayı aklından bile geçirme bence :koptum:

Alparslan bunu beğendi.
  3. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Orda en az 40-50 bin lira sermaye yatıyor. Ne kadar zamanda çıkarır önce düşün, araştır sonra doldur. :)

MOVACIKLI bunu beğendi.
  4. Sen kendini evden kovduracaksın herhalde Alpi.:)

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Bülent abi benim amacım para kazanmak değil sevdiğim işi yapmak,iyi yapılan her iş az veya çok nasıl olsa para kazandırır,eğer amacım para kazanmak olsaydı borsa işine yönelirdim... :)

Uğur abi evde alıştırma yapıyorum ileride inşallah bir yer edinip büyük çapta düşünmüyor değilim... :)

İSYAN bunu beğendi.
  6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Alparslan kardeşim sen kafana koyduğun şeyi yaparsın:)en son kurulumda kapıyı bacayı söküp akvaryumu koyduysan bunlar o kadarda uzak değil gibi görünüyor:D

Alparslan bunu beğendi.
  7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Aynen öyle abi hedef belli şu an öğreniyorum ilerde imkan olursa niye olmasın...:)

İSYAN ve cirol bunu beğendi.
  8. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
  9. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Görünen sistem var olan üretime çok fazla ve karmaşık kanımca. O kadar karmaşa ve detay içinde daha farklı bir üretim yaratılabilmesi.

Üretim hevesine gelince, sağdan soldan toplama ile bu işler olmaz, sular kesilir elbet, elektrikler gider, insanlar bıkar, krediler tükenir işler yarım kalır. Mevcut çapınızı bilerek, fazla da kendimizi maddi ve manevi aşmadan düşünmek gerekir.

MOVACIKLI bunu beğendi.
  10. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Temel abi bu düşünceler çok ileriye dönük,şayet ele bir şey geçerse olacak şeyler can çıkmadan umut bitmiyor...:)

11. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Alparsan sen müreni evcilleştirmiş adamsın yeterki eline imkan geçsin başaracağına inanıyorum.

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş