1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Adam Gibi Tropheus Balığı Koloni Arıyorum

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde ENVER tarafından 7 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Tropheus balığı konusunda şu ana kadar aldığım bütün balıklardan kazık yedim. Kimse doru düzgün mazeme satmadı acemi olduğumu gören getirdi elinde ne varsa çaktı gitti geri iadede almıyorlar iade etmeye gittim balılar benim sattığım balıklar deil die kavga cıkarttılar falan filan. Bana adam gibi delikanlı gibi bir koloni satmak isteyen varsa makul fiyatlarla almak istiyorum tür olarak red rainbow kasanga öncelikli. ilangi yellow, duboisi masva, bikardi namansi, bemba ve kasa kavale damızlık kolani arıyorum.

2. mertyılmaz

mertyılmaz

İsim:
    Mert
    Pasifik akvaryumda satıyorlar

3. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Bursadami bu pasifik akvaryum

4. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Adam gibi koloniyi kimse satmak istemez. Ticari değeri yüksek ve besleyenlerin %90 ı bu sebebten besliyor. O yüzden dediğin gibi adam gibi koloniyi bulman çok zor. En garantisi bir grup damızlık altı ile kendi kolonini kurmak bu şekilde anaçlar arasında uyumsuzlukta yaşamazsın. Sattığı balığın arkasında durmayıp bunlar benim değil diyen kim merak ettim, bu tip adamları açık açık yazınki başka hobicileride üzemesinler öyle terbiyesizlik mi olur.

5. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Bursadaki nuhungemisi pet benimle kavga ediyor bunlar benim deil diye baska balik alip goturdum sanki . Damizlik alti koloniler satmak isteyenler varsa ozaman onlarida ala bilirim .

Sayfayı Paylaş