1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

AEE S50 pro Su altı kamerası (BİM satışlı)

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Ontheway tarafından 8 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    İbrahim'in şurda bahsettiği BİM'de satılan kameranın bir videosu var.
    Özellikle konunun uzmanlarının:))) izlemesini isterim, görüntü kalitesi hakkında yorumları duymak için. Bana kalırsa fena değil. Arkasında LCD ekran var ve gerekirse çıkabiliyor. Özellikle cep telefonuna wi-fi üzerinden canlı görüntü aktarması (1 sn gecikme ile) çok güzel bir özellik gibi geldi.

Bir de yerli bir inceleme var ama pro modeli değil. Bimdeki S50pro diye geçiyor ve beyaz.

Burcu ve veysel bunu beğendi.
  2. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Hiç yorum yapan olmadı?

3. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Bence 300TL hiç bir şey değil. Tabi eleman sunum yapamamış orası ayrı.
    Bir de kaç metreye dayanıklılık var acaba

4. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Eleman biraz komedi filmi çekmiş maalesef. WiFi ye bluetooth dediğini görünce kapattım zate. Bu marka (AEE), Teknosa hepsiburada filan gibi yerlerde satılan bir marka, internette de gopro ile karşılaştırmalı videoları var. Mesut'un dediği dechatlon da satılan benzer özellikli marka (geonaut gibi birşeydi sanırım ) ile kasa ve özellikler butonlar vb birebir aynı. Ama megapixel ve diğer farkları koyunca ordaki modellerden 600 kusur liralığa denk geliyor. Tek kritik nokta, housing'in suya dayanımı. Onda da 40 m filan denmiş ama sen onu 10m olarak gör :)

Velhasıl;

Burcu, Pennywise ve veysel bunu beğendi.
  5. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan

burda benim go pro ile çekilmiş görüntüler var. ikisini yanyana acip ayni cozunurluge getirerek kiyaslama yapabilirsiniz.
    Kiyaslamayi hareketli goruntulerdeki piksel dağılması ve renklerden yapin ;)
    Haa dediginiz gibi fiyat olarak cok uyugun orasi ayri :)

Burcu ve Ontheway bunu beğendi.
  6. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Bence güzel. 300 liraya aksiyon kamerası, ayrıca go pro2 den falan daha iyidir özellikleri kesin

7. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Amaç dalışta kullanmaktan ziyade şu ana kadar yapamadığım akvaryum içi foto ve video çekimleri yapabilmek ;)

Öte yandan, gidilen deniz tatillerinde suyun içinde çalışan bir foto makinanız olmuş oluyor o da bonus :)
    Tabi başka işlere yaraması ihtimali de hâlâ var :)

1465452841685-57329079.jpg

8020_r31s ve MESUT_KERİM bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş