1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Afrika Gezi Ücreti

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Merhaba arkadaşlar. Herzaman afrikayi görmek istemişimdir, Teyzemin oğluylada konuşuyoduk yazin tatilde ne yapsak filan diye dedim afrikaya gidelim. İlk başdan kafami buluyon filan dedi az şok oldu :D Ciddi oldumu anlayinca tamam gidelim yamyamlara yedircen bizi dedi :D Karar verdik yazin kısmetse afrikaya uçuyoruz. Kısmetse malawi gölüne gircem :D Tabi fotoraflarida çekicez sizlerle paylaşmak için ama önce bilgi lazim internette bakdim ücret filan bulamadim nasil gitcemizide bilmiyorum açikcasida bulcaz artik kesin gitcem bu yaz :D

2. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Afrika Gezi Ücreti

Valla yerler Murat abi.Gidipte dönememek var :D

3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Afrika Gezi Ücreti

Kubilay bir şey olmaz sanirim gidenler geri döndüğüne göre. :D

4. HeRo_57

HeRo_57

Afrika Gezi Ücreti

Murat valal bak sana şunu söyliyeyim sigara için adam öldürülen bir ülke orası:D en basitinden. :D

5. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Afrika Gezi Ücreti

Çağlar fazla içmiyorum zaten bağimlisi değilim :D Durup durmadan adam öldürcek değiller bukadar kötü bilmeyin oralari ya....

Konu ilgili bölüme taşınmıştır......

murer

6. taygun

taygun Guest

Afrika Gezi Ücreti

Hayırlı olsun Murat. Gidersin inşallah. Ama sanki Kıbrıs'a gider gibi bahsetmişsin. Afrika bu. Dile kolay.

Benim de gitmek istediğim üç yer var. Biri Afrika, diğeri Alaska ve diğeri de İsveç ya da Norveç. Kutup Işıklarını izlemek için.

Geceleyin gök yüzünü böyle görmek istemezmisiniz?

Murat,
    resimleri gördükten sonra gezi programını değiştirme sakın. Önce ben gideceğim. :D

7. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Afrika Gezi Ücreti

Tamer abi resimleri görünce fikrim değişiyodu son mesajini görünce değişmedi :D Abi vallahi kim istemezki ' bu gökyüzünü böyle görmek şahane. :F Ama ben afrikaya gidim bidakine kısmetse buraya giderim, malawi gölünü canli görmek ,afrikayi gezmek hep istemiştim. Kısmetse gerçekleşcek, inşallah sende gidersin abi bu güzel yere. saygılar:gif

8. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Afrika Gezi Ücreti

Bizden vize istemeyen Afrika ülkeleri var. Vize masrafınız ve dolayısıyla vize için zaman kaybetme durumunuz olmaz. Yol, gezi ve pasaport masrafı olur sadece. Aslında iyi fikir... :)

9. taygun

taygun Guest

Afrika Gezi Ücreti

Murat,

Karşılama komitesi şimdiden yola dizilmiş, seni bekliyorlar. :D haha: Seni uzaktan görmüşler gibi bir noktaya bakıyorlar. em32.gif ağla:

10. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Afrika Gezi Ücreti

Abi resmide bulmuşun ya gece gece güldürdün beni :F Kazasiz belasiz gider gelirim inşallah şu fiyatlari araştirimda. :D

11. taygun

taygun Guest

Afrika Gezi Ücreti

Madem öyle al sana başka bir resim. Afrikaya gitmek için iyi üç sebep. Kilimanjaro

12. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Afrika Gezi Ücreti

Rüya gibi fotoğraflar... Özellikle sonuncusu harika bir fotoğraf... Bulutların üstünde dağ çıkmış gibi görünüyor, dağın sanki yerle bağlantısı yokmuş gibi algılıyor insan.

13. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Afrika Gezi Ücreti

Harika yerler teşekkürler abi. Afrika beni bekle yaza ordayim. :D

14. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Afrika Gezi Ücreti

Valla Murat abi söylenenlere aldırma git gör bence. Malawi'yi görmek benim de hayallerimin arasında. İnşallah sen gerçekleştirir de bol bol resim paylaşırsın artık bizle.

Sayfayı Paylaş