1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

AGA 2013 (Uluslararası Akvaryum Yarışması) Sonuçları Açıklandı!

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde -doctore- tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Her sene takip ettiğim AGA sonuçları bu yıl da açıklandı. Takip etmeyenler için linki paylaşayım dedim.
    Çeşitli kategorilerde yarışmaya giren ve derece alan Türk akvaristler de bulunmakta.
    Arada "garip" tanklar çıksa da çoğu bizim evlerimizde akvaryum diye baktığımız şeylerin çok dışında.
    Gerçekten incelemek için geniş zaman gerekiyor.
    Her sene 8 kategori, her kategoride onlarca akvaryum, her biri için birkaç fotoğraf ve geriye dönük 14 sene...
    İnsan bakmadığı her sayfa için merak içinde kalıyor. Hayal dünyasına dalıyor, projeler üretmeye başlıyor.
    Bence öğrenilmesi gereken de çok şey var.
    Hepimizin bir gün burada yarışacak tankları olması dileğiyle, keyifli seyirler.

2013 AGA Aquascaping Contest - Categories

2. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Muhammed çok tehlikeli bir site bu ben tavsiye etmiyorum Nedir onlar öyle yaaa.:eek:

-doctore- bunu beğendi.
  3. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Tehlikeli deyince korktum bir anda yahu. Yanlış adres mi yazdım dedim. :)

veysel ve murat parin bunu beğendi.
  4. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Biri bana bu resimi açıklayabilirmi. Çözemedim, çözülemedim. Nasıl bir güzelliktir, aşık oldum...

-doctore-, veysel, halilkocan ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Harika tanklar var gerçektende.Ağızım açık kaldı...Paylaşım için teşekkürlertemo11

-doctore- bunu beğendi.
  6. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Teşekkürler arkadaşlar. Aslında geçen senelere göre daha vasat buldum bu seneki kurulumları. Özellikle ilgi alanım olan biyotop ve paludaryumlarda çarpıcı diyebileceğim hiç bir tank yok.
    Ben en beğendiğim kurulumu paylaşmak istiyorum. Buradaki basit görünen tankı seçmemdeki sebep ölçüleri. Yoksa rüya gibi tanklar var zaten. 30*30*30 ölçülerdeki akvaryumumdan ben hiçbir şey çıkaramazken adam resmen dünyaları sığdırmış içine. [​IMG] Siz de favorilerinizi ekleyebilirsiniz.
    2013 AGA Aquascaping Contest - Entry #296

murat parin bunu beğendi.
  7. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Ben de yukarda paylaştığım resimdekinin derinlik hissine bayıldım. Sanki akvaryumun arkaya doğru sonu yokmuş gibi hissettiriyor insana. Bence on numara olmuş...

8. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Özgür Bey internetimdeki sıkıntıdan dolayı sizin paylaştığınız fotoğrafı göremiyorum, fakat derinlik deyince aklıma Türkiye'den Sn.Serkan Çetinkol'un yaptığı mosslardan çam ağaçları temalı çalışma geldi. Onun da derinliğini çözemedim.

9. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Hepsi birer sanat eseri, birer tablo. Türk arkadaşlarımız da çok başarılılar, tebrik ediyorum.

Portal' da da teşvik edilmeli.

-doctore- bunu beğendi.
  10. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
  11. -Seyyah-

-Seyyah-

Yer:
    Adana
    Aga bu nedir ya

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Bunlar işin farklı bir boyutu artık.Bunlar çok uç örnekler.Akvaryum sevgisi bir hobiden öte tutku olmalı.Elbette yanında maddi ve manevi imkanlar ile de desteklenebilmeli.Çok çok güzel kurulumlar olmuş.

-doctore- ve Montimahir bunu beğendi.
  13. oktay özcan

oktay özcan

Yer:
    edirne keşan
    İsim:
    oktay özcan
    Bu nedir böyle ya ben 170 litreye 2 dekor koydum diye akvaryuma güzel diyordum adamlar 28lt ye neler yapmışlar yaa el sabunu şişesi kadar akvaryuma bak hayran kaldım bu görsel güzelliği bizimle paylaştığın için teşekkür ederim-doctore- arkadaşım...

murat parin ve -doctore- bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş