1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ah Kardeşim Ah

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde methapor tarafından 21 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. methapor

methapor

İsim:
    Polat
    Arkadaşlar her zamanki gibi kardeş belası bu sefer hırsızlık ama başkalarından diyil bende çaldı hemde balık çaldı,olay şöyle başladı:
    Sabah kalktım ve balıklara yem attım sonra gözüme bir eksiklik olduğunu gördüm ve odane saydım ve 2 en güzel meleklerim yok!! Küçükler neyse yenmiştir falanda bunlar büyük sonra düşündüm geçenlerde benim eski acemi tankım vardı babamla (ben yokken) bir şeyler yapmışlar ve benim notları okumuşlar:
    1:Antibakteriyel slikon yazını bir görmüş babam gitmiş 8 tane slikon almış ve başlamış lamba koymuş üst tarafa nası bir filtre yapmış alttaki sanki kafa motoru üste veriyo gibi bi tuhaf askı filtre galiba neyse balıklarına bakıyım dedim o ne öyle benim iki melek orda hemen kardeşime söyledim, benim onlar demezmi küçük tabi bende alayım dedim çünkü 6 tane yavru melek koydum daha ne dedim sonra fileyi getirdim ve tam daldırcam kardeşim babama söylemiş babamda inandı kardeşim şöyle anlatmış ben ona orta boy melek vermişim onlar sadece 2 günde kocaman olmuşlarmış ve inandı melekler kaldı,tabi bende akşam ondan aldım çünkü küçük akvaryum onlar için balıklar için sonra akşam saat 03,45 te aldım alcaktımmmm ama babam akşam sefasına kalkmış ve para kaynağım 1 aylık kesildi.Uff sıkıntılıyım babam bide onla video çekmezmi? güldüm artık yapçak bişey yok balıkları sizce nasıl alabilirim fikri olan?
    [video=dailymotion;xity9p]http://www.dailymotion.com/video/xity9p_video-0003_animals[/video]

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Ah Kardeşim Ah

İlginç aile içi akvaryum serüveni.:)

3. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Balığı alamadım tamda babamdan para isticektim armatür yapmak için ama bu yasak kötü oldu ya. Abi nasıl alabilirim sence fikrin var mı?

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Evet fikrim var. Hafta sonları ayakkabı boyamak, simit satmak, Limon satmakla olabilir. Çalışarak sahip olunduğunda nasıl kıymetli olur anlamış olursun.

5. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Hafta sonuda kesin 500 lirayı toplarımya:por:

Sayfayı Paylaş