1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akv: 85*45*40 / Sump 75*40*45 Yeni Kurulum

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde ccasper tarafından 5 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. ccasper

ccasper

Yer:
    Kocaeli / İzmit
    İsim:
    Serkan
    Öncelik ile merhaba piko ( 30*30*35 ) - piko & nano 1 ( 45*45*45* ) - ( 50*50*50 ) ve sonrasında 100*50*55 derken şimdi de Akv: 85*45*40 / Sump 75*40*45 yeni kağıt sistem aqua reef central Burak kardeşimiz arkadaşımız evimizin bireyi muhabbeti :)))) gece boyu sohbetleri arkasından israr ile yeni kuracağımız tank anlatımı ve resimler,,,,

Malzemeler :

Akvaryum, sump ve dolap www.aquareefcentral.com Burak Atabaş Yapımıdır ...

Akv: 85*45*40 / Sump 75 *40*45 ince sisten diğer adı ile kağıt sistem
    ( 5 şaşırtma 23 cm ps çalışması için sabit değer genelde yazılanın 1 cm üzerinde olur )
    ( Akvaryum dolabı 90 cm yükseklikte ve komple oto boyası ile boyandı )
    Aqua reef X900 mm aydınlatma elde olan fakat yeni nesil pro x ile bu hafta değişicek yapım aşamasında
    Bubble Magus Curve 7
    New Jet 2700 Kafa Motoru
    RW15 Dalga motoru elde olan fakat 2 adet RW4 ile değiştirelecek
    Isıtıcı New Jet 400 w
    Nimomed Problu 2 adet Derece
    Aqua reef Ocean Direct Mercan kırığı 20 kg
    Borulama gri boru 50 lik, tangit yardımı
    Ps Geciktirici Role
    5 Aşamalı Ozmoz cihazı
    TDS cihazı

şimdilik aklıma gelenler bunlar kurulum için aydınlatma gelecek tavandan indirme delme işlemi tamamlanacak daha sonra kaya için fiji yada caribsea kaya arasında karar vermem gerekiyor fiyatlarına bakarak karar verirsem cok kolay bir karar olur :):) daha sonrası hazır sps tankından ve biraz ozmoz cihazından gelecek olan su ile kurulum tamamlanacak sonrasında mercanlar ve balıklar sizlerinde yorumunu eleştirileriniz ile daha da iyi bir akvaryum olacağını sanıyorum herkese iyi ve sağlıklı hobiler .....

Ekli Dosyalar:

cystein, YMR_AY, ka2n ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hayırlı olsun.

ccasper bunu beğendi.
  3. ccasper

ccasper

Yer:
    Kocaeli / İzmit
    İsim:
    Serkan
    Teşekkür ederim Veysel Bey sizinde akvaryumu takip ediyorum ayrıca yapmış olduğunuz dıy yardımları da takip ediyorum

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş