1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Ödüllü Canlı Fotoğraf Yarışması

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde atlantis tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. atlantis

atlantis

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Murat Yıldız
    Değerli Akvaryum Portalı Yönetimi ve üyeler..Akvaryum hobisini geliştirmek,desteklemek ve ilgiyi biraz olsun arttırmak ileri götürmek amacıyla bir yarışma tertipledik..Siz değerli Akvaryum Portalı yönetimi ve üyelerinide yarışmamızda görmekten onur duyacağız..
    Saygılarımızla
    Akvanusya.com Yönetimi

Akvaryum Canlısı Fotoğraf Yarışması

1.yarışma
    20 ocak 2010 - 15 mart 2010 katılım
    16 mart 2010 - 31 mart 2010 jüri değerlendirmesi
    01 nisan 2010 - 15 nisan 2010 sonuçlar ve ödüllerin dağılımı

YARIŞMAYA KATILIM: Layık değil...
    BURAYA GÖNDERİLECEK RESİM VE KONU YÖNETİM DEĞERLENDİRİLMESİNDEN SONRA AKTİF EDİLECEK VE ÜYELER TARAFINDAN GÖRÜLEBİLECEKTİR..

Katılım Koşulları:

* Yarışmaya katılım için akvanusya.com üyeliği zorunludur.

* Katılımcılar aynı canlıya ait en az 1(bir), en fazla 3 (üç) fotoğrafla katılabilir.

* Her üye ilgili yarışmaya sadece 1 (bir) defa katılabilir. Birden fazla üyelikle katılanlar tesbit edildiğinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

* Katılım fotoğrafları yarışmacı tarafından çekilmiş, daha önce yayımlanmamış, yarışma ilan tarihinden sonra çekilmiş olmalıdır.

* Katılım esnasında fotoğrafın yarışmacıya ait olduğuna dair ispat istenmemektedir. Ancak herhangi bir şüphe durumunda yarışmacı isbatla yükümlüdür.

* Yarışma için gönderilen fotoğraflar yönetim ve yarışma konseyi tarafından incelenecek, kriterlere uygunsa yarışmaya dahil edilecektir. Fotoğraf eğer uygun değilse elenecek ve bu durum yarışmaya katılan üyeye bildirilecektir.

* Yarışmacılar yarışmaya katılırken jürinin ve yarışma konseyinin tarafsızlığını kabul ederler.

* Akvanusya.com yönetimi, jüri, yarışma konseyi ve 1. derece yakınları yarışmaya katılamazlar.

* Yarışma için gönderilen fotoğrafların silinmesi veya değişitirilmesi taleplerinin kabulü akvanusya.com'un insiyatifindedir.

* Dereceye girenlerin hediye gönderimleri sponsor firmalara ait olup akvanusya.com güvencesi altındadır.

* Katılım fotoğrafları en küçük 640x480 formatında olmalıdır.

Değerlendirme Kriterleri:

Canlının Sağlığı : ( 40 Puan )
    Fotoğrafın Tekniği : ( 15 Puan )
    Kompozisyon : ( 15 Puan )
    Çarpıcılık : ( 30 Puan )

Ödüller

Akvanusya Akvaryum Canlısı Fotoğraf Yarışması Kansoy Akvaryum, Melek Akvaryum sponsorluğunda gerçekleşmektedir.

1. olan yarışmacıya

Ürün Özellikleri Jet 3368;
    200 litre'ye kadar akvaryumlarda mekanik, kimyasal ve biyolojik filtrasyon sağlayan, 26 watt gücünde, saatte 820 litre filtrasyon kapasitesine sahip yüksek performanslı canister filtredir.

2. olan yarışmacıya

Roxın 200 w termostatlı, kristal camlı, su seviyesi düşsede camı kırılmaz, uyarı ışıklı, ısı ayar çubuklu, kullanımı kolay 250 litrelik akvaryumlara kadar ideal akvaryum ısıtıcısı

3. olan yarışmacıya

Ürün Özellikleri Jet Power 905F;
    200 litreye kadar olan akvaryumlarda mekanik, biyolojik temizlik ve oksijen sağlayan, saatte 480 litre su filtreleme kapasiteli iç filtredir. Standart olarak bioball ve sünger filtre malzemelerinin yanı sıra hortum bulunmakatadır. Filtre haznesi birbirinden bağımsız üç ayrı bölümden oluşmaktadır

Bu arada yarışmamızı duyurmak için verdiği izin ve anlayıştan dolayı yönetime tekrar tekrar teşekkürler.

2. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Akvanusya Ödüllü Akvaryum Canlısı Fotoğraf Yarışması

Sağol Murat abi, bende üye oldum şimdi, yarışmaya katılıyorum. :)

3. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Akvanusya Ödüllü Akvaryum Canlısı Fotoğraf Yarışması

Murat abi yeni yarışmanız hayırlı olsun...

Sanırım yarışma akvanusya üyeleri için, ilk kural akvanusya üyesi olmak.

Hayrılı yarışmalar olsun, ama bir akvanusya üyesi olarak ben katılmıyacağım bu sefer dön:gif bi kere katıldım seçmediniz :D bi daha gelmem foto:

Şaka bi yana iyi olan kazansın...

Sayfayı Paylaş