1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Araç Gereç Fiyatları

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde yasemin elif tarafından 6 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Akvaryumumu değiştireceğim fiyatlarını ayrı ayrı yazar mısınız?

50 litrelik akvaryum
    ona (50 litrelik akvaryuma) yetecek kadar kum
    4 canlı bitki
    15 lepistes

Akvaryumcuyla tanesi 1,5 liraya güzel bakımlı lepisteslere anlaştık uygun mu?

Bir de diğer arkadaşların yararlanması için tüm ekipmanların isim ve fiyatlarını yazar mısınız?

Çağlayan akvaryum ve can akvaryum nasıl bir yer? Genelde hep can akvaryumdan alıyorum. iyi de fiyatları var. 1,5 liraya lepistesleri de ordan alıcam. Balıkları bakımlı güzel mi yoksa bana mı öyle geliyor?

Şimdiden TEŞEKKÜRLER... :)

:aha:

Not: Sol tarafta yaş göstergesinin altında herkeste küçüklü büyüklü balık var onlar neye göre değişiyor?

2. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    En güzel değerlendirmeyi Konyada yaşayan arkadaşlar yapacaktır.

Bahsettiğin küçük büyüklü balık olayı ise mesaj sayına göre balık büyüyor diyelim :)

yasemin elif bunu beğendi.
  3. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Eğer sen fiyatlarını yazarsan bizde sana birşeyler söyleyebiliriz buradaki herkesin akvaryumcu dükkanı yok sonuçta. Biz de bir yerlerden alıyoruz ortalama birşey söyleriz ancak bu il il ilçe ilçe bile değişebiliyor o yüzden stabil birşey söylememiz mümkün değildir. Ayrıca İstanbul'da 4 liraya Lepistes bile gördüm yani fiyatlar hep değişiyor.

Yaşın altındaki resimde forumda yazdığın mesajlarla orantılı olarak artıyor :)

yasemin elif bunu beğendi.
  4. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Teşekkürler. Konya' da büyük akvaryumu ve içinde tüm malzemeleri + lepistesi olan arkadaşlar aldıkları malzemelerin fiyatlarında bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim.​

5. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Konya Karatay fiyatları

lepistes = 2 tl
    kum bir paket = 5 tl
    hava motoru iç filtre= 10 tl
    ısıtıcı= 10 tl
    granul yem= 5 tl
    bu fiyatlara göre 50 litrelik bir akvaryumun fiyatı ne kadar olabilir?

6. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Araştırmalarıma göre :yaz: fiyatlar gayet ucuz. Teşekkürler.​

Sayfayı Paylaş