1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

*** Akvaryum *** Aranıyor *** Ankara

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde serkan_06 tarafından 22 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. serkan_06

serkan_06

Yer:
    Ankara
    İsim:
    serkan_06
    Herkese merhabalar; En:1,25,derinlik:60veya 70,boy:55 veya 60 cm.,En:1,35,derinlik 60 veya 70,boy 55 veya 60 cm.veya En:1,50,derinlik 60 veya 70,boy 55veya60cm.,camlar 10 veya 12 mm extra clear cam deniz akvaryumu için durso,sump sistemli,mobilyalı, alttan samplı mobilyalı da olabilir ışık sistemi olacak şekilde diğer malzemeleri ilede düşünülebilir tank arıyorum Ankaranın her yerinden arkadaşlardan heber bekliyorum

2. utkukara

utkukara

İsim:
    Utku Karapınar
    Merhaba düşünürseniz elimde aydınlatma ve refraktometre var yanına da pul yem hediye edebilirim. Ayrıca canlı olarak da kırmızı mushroom mevcut.

3. serkan_06

serkan_06

Yer:
    Ankara
    İsim:
    serkan_06
    refraktometre Milwaukee digital olan mı , ATC özellikli olan mı? ATC özellikliyse üretim yeri neresi ? aydınlatmanın özelliği ?

4. utkukara

utkukara

İsim:
    Utku Karapınar
  5. serkan_06

serkan_06

Yer:
    Ankara
    İsim:
    serkan_06
    aydınlatma için beliki görüşebilirimde düşündüğüm akvaryum var onunla görüşünce belli olacak uzak doğu ATC li düşünmğyorum tuz ölçeri çok çabuk bozuluyorlar kullandımda biliyorum

nebi ve Cuneyt K bunu beğendi.
  6. serkan_06

serkan_06

Yer:
    Ankara
    İsim:
    serkan_06
    Konu kapatılabilir..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş