1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Balıklarına Dövme Yaptı!

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Kubilay* tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Shangdong'daki pet shop'unda sattığı balığa çiçek dövmesi yapıp Çince şans ve daha fazla para kazan gibi yazılar yazan esnaf dövmenin fiyatı artırdığını söyledi.

Dövmeli bir balık sattığında üç balık satmış kadar para kazandığını ifade eden Çinli esnaf dövmeleri lazerle yaptığını söyledi.

Balığa yapılanların eziyet olduğunu düşünen bazı vatandaşlar da hayvanlara şiddet uygulandığı gerekçesiyle polise başvurdu.

Kaynak:http://www.cnnturk.com/2010/yasam/diger/04/29/akvaryum.baliklarina.dovme.yapti/574201.0/index.html

2. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Bir dönem Türkiyedede modaydı bu olay satışı arttırmak adına papağanların üzerlerine gs fb bjk yazılarak satılırdı 2-3 senedir yok inşallah dahada olmaz

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    İlginç bir uygulama. Bilemiyorum talipleri ne düşünceyle satın alır bu balıkları ama benim düşüncem ev dekoru olarak hobiyi görenlerin tercihidir sanırım. Birşey ifade etmez birçok hobiciye bu bu tarz balıklar.

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Bu konu daha öncede paylaşılmıştı sanırım.saat:gif

5. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Bilmiyorum valla Olcay abi arattım çıkmadı bende açtım :)
    Bir sorum olacak Mesut abide demiş papağanlara gs,bjk,... yazıp Türkiye'de de satıyorlardı diye.Çinlilerde papağanlara yapmışlar dikkatimi çekti bir nedeni olabilir mi acaba?

Sayfayı Paylaş