1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum basınç ve cam kalınlığı hesabı

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde Tarık KÜÇÜK tarafından 29 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

1. Moliro

Moliro

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Cengiz
    Bu sartlarda olmaz hocam sizin iş, yanlıs yerde arıyorsun gibi geliyor bana, etrafta camlara demir parmaklik yapan demir bahçe kapısı citi vs yapan demirci tarzı esnaf yok mu? Onlarin yapabilecegi boyutta is bunlar..
    Teknik cizim istiyorlarsa siz bana net tüm olculeri olcup verirseniz ben teknik çizimini çıkartır veririm ama sizin evde yapabileceginizin ötesinde birsey bunun montajı bile

2. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Bu durumda hiç bulaştırmak istemediğim babamı devreye sokmam gerekecek :D Demirci Apo abiye göre bi iş demek bu :rolleyes: Yarın onlarla da bi görüşeyim, iç işleri bakanından misilleme geldi bu iş 2 hafta içinde bitecek bayram temizliği yapacam ben diye :) Tahmini çıkacak fiyatı söyledim belki bu ay olmaz önümüzdeki ay yaptırırız diye, ha bu ay ha önümüzdeki ay nasılsa verecen bu parayı bu ay yaptır beni de temizlikle uğraştırma bayramdan sonra dedi :koptum:

Moliro bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş