1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Boyutu

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde ismail4343 tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ismail4343

ismail4343

İsim:
    ismail gunes
    Slmlar benim yukseklik 70 35 50 ebatinda akvaryumum var ne kadar su alir

2. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    123 litre

3. ismail4343

ismail4343

İsim:
    ismail gunes
    Akvaryumumda yaklasik 23 tane balik var 10 prenses 13 ankara yunusu daha yunuslar 4 ila 7 cm sizce sıkıntı olurmu

4. ismail4343

ismail4343

İsim:
    ismail gunes
    Tsklrr ankara gucu bilgin icin diger sorumuda yanitlayabilirmisin daha buyultmem gerekirmi

5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Balık sayısı çok fazla bir ciklet akvaryumu 200 ile 250 litre civarı kapasiteli bir tank olması gerekir sizin tankta 1 erkek 4-5 dişi bakılabilir oda minimum sayı. İleride bu sayı için bile yeterli olmaz.

Ankaraguclu bunu beğendi.
  6. ismail4343

ismail4343

İsim:
    ismail gunes
    Tskler veysel ben bu baliklari beslemem icin gerekli akvaryum boyutu ne olmali hoby yapalim derken hayvanlari strese sokmayalim

7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Benim kendi ciklet tankım vardı, 30 civarı balık besliyordum büyümeleri ve boylanmalarını 390 litre tankta stabil yakalayabildim. Ama dediğim gibi en az 250 litre civarı bir tank öneririm yada balık sayınızı azaltın tek tür olarak. Bunun yanında filtrasyon ve yaşam alanlarını oluşturup devam ettirmekte önemli.

8. ismail4343

ismail4343

İsim:
    ismail gunes
    Tskler verdigin bilgiler icin

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş