1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum cam çizikleri yardımı

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde mustafaizmir tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    S.A arkadaşlar. arkadaşın tankı kömürlükte dura dura kireç bağlamış onları yok edecem diye de tel ile sürtmüş mahvetmiş akvaryumu heryeri çizilmiş bana sordu ben de bilmiyorum deyip size soruyorum o çizikleri yok etme veya aza indirme olasılığı varmı bayaa büyük bi tank boşa gidecek yoksa. bilen arkadaşlar veya fikri olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    O çizikleri gidermenin yolu yok maalesef, bu tip uygulamalar yapılmadan sorulsa bu sorunlarla karşılaşılmaz kir ve kireçler için sirkeli suda bekletip temizlense idi sonuç güzel olurdu. Geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmez elden.

3. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Taşlama makinelerinin kece uclari oluyormu bilmiyorum. Varsa onla deneyebilirsiniz derin olmayanları belki hafifletebilir ancak derin ciziklerin bir çözümü tok maalesef

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Ön camı değiştirip, yan ve arka camada reklamcı-tabelacılarda satılan siyah folyo ile fon yaparak kullanılabilir.

Sayfayı Paylaş