1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Dışıdaki Hobilerimiz Ve Etkinliklerimiz

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Erdo15 tarafından 25 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Erdo15

Erdo15

Yer:
    Kıbrıs
    Benim 1.hobim akvaryumlardır dış etkinliklerim ise her yıl haziranda bateri konseri veririm aynı zamanda bilgisayar ve internet güvenliğinden anlarım bilgisayarda bir virüs veya hacker sızmış olsa onu bilgisayardan temizlemem 5dk az bir süre alır bilgisayarımda öyle güvenlik kalkanları varki yanından geçebilene aşkolsun ;).

M. Sedat BULUT ve Alparslan bunu beğendi.
  2. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Eskiden bilgisayar oyunu olan Knight online oynardım. Oto ses sistemini arabam olmadığı için odama yapardım şimdilerde sadece akvaryum :D

Düzenleme: 25 Temmuz 2015
    Alparslan ve Erdo15 bunu beğendi.
  3. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Kayak,fotoğraftemo4:D

Pennywise ve Erdo15 bunu beğendi.
  4. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    Ailecek yaptığımız doğa yürüyüşleri, Sinema, Arkadaş grubumla PS4 'te yaptığımız Fifa '15 turnuvaları.Evlenmeden önce modifiye otomobil merakım vardı,evlendikten sonra ise İç işleri ve Maliye bakanım, açıkladığı tasarruf tedbir paketi neticesinde yönetmelik değişikliğine gitti. :sopa:

5. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Ne hobiler, ne etkinlikler ziyan ettim lise, üniversite sınavlarına. Ama sırf hobilerimle daha iç içe olabilmek için erken emeklilik hayallerim var. Biraz birikim yapıp ondan gelecek mevduat geliri ile Bodrum Halikarnasta denize nazır bir yerde ufak bir kulübede yaşayıp tutabildiğim kadar balık, içebildiğim kadar şarapla hayatımı idame ettirmek. İlerde belki torunlarınızın çocuklarına da ikinci Halikarnas balıkçısı olarak beni anlatırlar. :D

Erdo15 ve Alparslan bunu beğendi.
  6. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Benim 1. Hobim fotoğraf aslında. Ama son zamanlarda çok boşladım bu hobiyi.
    Özellikle photoshop için zamanım olmadığı için geri kalmış durumda. Evli ve çocuklu bir adam için 2 hobi çok fazla.
    Şunu belirtmeden geçemeyeceğim ki hiçbir hobi masum değildir.

MESUT_KERİM ve Erdo15 bunu beğendi.
  7. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Annaaaaaam tam benlik konu :D :D ya üşendim şimdi hepsini yazmaya ;) şimdiye kadar olmayanı yazayım kayak :D Kayak la ilgili bu sene ciddi girişmlerim olacak

Erdo15 bunu beğendi.
  8. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Bursa'ya beklerim Abi gerci bence en guzel kayak poset uzerinde yapilandir. (Caktirma acayip tirsiyorum)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Düzenleme: 9 Ağustos 2015
    MESUT_KERİM bunu beğendi.
  9. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Akvaryumdan once bateri calardim. Taa ki bilegimde bunu engelleyecek rahatsizlik olusana kadar bende emektar Tama davulumu satarak tuzlu suya daldim.

Disinda mumkun oldukca kitap okumaya calisirim. Olta balikciligini Marmara'da surdurmeye calisanlardanim ve kesinlikle Besiktas'im benim herseyim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

veysel, MESUT_KERİM ve Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş