1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Dizayn Tamam...

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde SNiPeR tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. SNiPeR

SNiPeR

İsim:
    Levent CEYLAN
    Merhaba arkadaşlar uzun süredir ilgi duyarak ve severek yaptığım hobime tekrar ilk günlerde baktığım türle devam edeceğim. Daha önce sarı prenses, yunus, cüce vatoz, leleupi, fronraza, iceman, golden head calvus gibi türleri besledim. Ama sanırım bir hasret ya yunus kolonisine tekrar dönmeye karar verdim. Yanında da cüce vatoz besleyip 2 türden yavru alma ve büyütme aşamalarını yaşamayı düşünüyorum. Zaman zamanda bu tecrübelerimizi paylaşıp ayrıca sizlerin tecrübelerinden yararlanma niyetindeyim. Umarım uzun soluklu ve eğlenceli bir tecrübe yaşarız. Şimdiden tüm akvarist arkadaşlarıma sağlıklı ve bol verimli geçen bir paylaşım dilerim.

AKVARYUMUMUN HAZIRLIK HALİ YAKINDA BALIKLAR GELECEK....

Boyut (cm):PET GARDEN MARKA ITHAL 100*50*55 Bombeli akvaryum

Kapasite (litre):
    275 Litre

Canlılar:
    Şuan için boş yakında Yunus ve cüce vatoz konacak….
    Malzemeler: Hagen siyah 25kg kum, 300W ısıtıcı, 15w iç motor, Atman 3338 Dış Motor, Hava motoru, birkaç küp, fosil taşları , salyongoz kabukları vs....

Akvaryum Bakımı: Dip çekimi ve 15 güne bir 3/2 oranında su alınıp yeni su aktarımı yapılıyor.

Kullanılan Yemler: Cichlet yavru yemleri ve artemia ...

Kullanılan İlaçlar ve/veya Katkılar: Toz metilen , orijinal tuz gölü tuzu , ve maden suyu...

Erdal bunu beğendi.
  2. Erdal

Erdal

Hayırlı olsun arkadaşım.

3. SNiPeR

SNiPeR

İsim:
    Levent CEYLAN
    Teşekkür ettim tavsiyelerinize de her zaman açığım..

Sayfayı Paylaş