1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

akvaryum donanımı

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde ft25 tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Arkadaşlar benim bir akvaryumum var 55 lt 4 japon 2 çöpçü 1 cüce vatoz var içinde resun içfiltre, ekol 15 iç filtre,ısıtıcı ve hava motorum var.bir adet otuz cm 5 dal pilastik bitli bide ortada yitongdan yapılan büyük karanlık ve tünnelli yerleri var sizce bu balıklar rahat yaşarmı ve ortamım uygunmu ha bide ısıtıcı 25 derecede lütfen cevap verin.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    akvaryum donanımı

Akvaryum iyice daralmış ve içindekilerde rahat alan isteyen balıklar. Tabi birde büyüyen balıklar. Plastik bitkiyi alın bence zaten hatalı bir satın alma olmuş. Yutong ekleyip mağra yapmışsınız ama bu mağraya ihtiyacı olan balıkta yok akvaryumda. Bence o da çıkmalı. Bunun dışında ısı 25-26-27 aralığında sabit değerde durursa uygundur. Filtreler akvaryuma göre yeterli bana göre.

Fotoğraf eklerseniz iyi olur.

3. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Erzurumlu arkadaşım profil bilgilerini doldurursan sana hitabımız daha kolay olacaktır . Akvaryumundaki rahatlığı bence en iyi senin balıkların söyleyecektir hal ve hareketlerinde sıkıntı yoksa böyle devam edebilirsin . Japonlar bildiğim kadarıyla kayalık otama ihtiyaç duymazlar o yüzden mağrayı çıkarıp yüzmek için yer açabilirsin . Ayrıca japonların cinsi ne japon çok geniş bir familyadır Suriye japonundan tutta black orandaya kadar bir çok çeşidi vardır . 25 derece ısıda çok iyi bence

4. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    akvaryum donanımı

1 adet teleskop, 1 adet düz japon, 2 adet shubunkin ve bronz çöpçü

5. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    akvaryum donanımı

Adım Furkan.