1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.
  2. En düzeyli, özgün ve kaliteli içeriğe sahip deniz akvaryumu forumunda bulunmaktasınız. Keyifli paylaşımlar...

Akvaryum Fiyatı Araştırma

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde m.avcıoğlu tarafından 19 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Ad-Soyad:
    Metin Avcıoğlu
    110*40*60h ölçülerinde hazır mobilyalı taçlı akvaryum : 350 TL
    100*40*50h ölçülerinde hazır mobilyalı taçlı akvaryum : 310 TL
    Biz bu akvaryumu kendimiz yaptığımızda :
    Cam : 150 TL
    Profil sehpa: 150 TL giydirmesi hariç
    Silikonu vs. daha pahalıya mal oluyor. Sizce yapmak mı hazır almak mı daha makbul ?

2. Alparslan

Alparslan

Ad-Soyad:
    Alparslan İşken
    Al o zaman abi dediğin doğru...:)

m.avcıoğlu bunu beğendi.
  3. cirol

cirol

Ad-Soyad:
    İsmail ATEŞ
    Bence hazır Akvaryum fiyatlarını araştırıp ona göre hareket etmek en iyisi olur.:)

Alparslan bunu beğendi.
  4. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Ad-Soyad:
    Metin Avcıoğlu
  5. umut özkan

umut özkan

Ad-Soyad:
    umut özkan
    Abi kendin yapsan daha uygun olur diye düşünüyorum.Öncelikle 100 40 50 ebatlarında bir akvaryum 1.8 metre kare oluyor 8mm camın fiyatı 55-60 lira fln gibi oynuyor hesaplayacak olursak 100 lira felan gibi bi fiyat çıkıyor sadece akvaryuma bu pazarlıkla daha uygun bir fiyata düşer bence.12 tl ye sista akvaryum silikonu satılıyor camcının yanında kendin durup çalışabilirsen çok fazla işçilik alınacağını da düşünmüyorum.Sehpaya gelince ben akvaryumuma profile giydirme bir mobilya yaptım.Profil demiri mermercilerden veya hurdacılardan çıkma mermer tezgahları oluyor uygun bir fiyata alabilirsin.Demiri kesersin güzel bir şekilde kaynatırsın.Sonra marangozdan mobilyayı alır kendin kafana göre giydirmesini yaparsın.Sana 120-130 tl civarı bir fiyat çıkar.Yani hazır akvaryumdan 100 tl civarı daha uygun olur.Burda tek sıkıntı zamanın olacak çalışacaksın.Emin ol hazır aldığın akvaryumdan daha güzel oluyor abi kafanda az biyer takılsa hemen düzeltiyosun ama hazırda böle bir şansın yok.Yinede bulunduğun bölgede fiyat arastırması yap abi biraz.

vanlyy, cimlikaya ve Alparslan bunu beğendi.
  6. Magnolia

Magnolia

Ad-Soyad:
    Pınar altıntaş
    Fiyatı çok uygun ama kapakta kabarma olursa...güvenilir bir yer mi?neyse al bakalım memnun kalırsan bana da haber ver ben de alayım:)

7. grafikdelisi

grafikdelisi

Ad-Soyad:
    Serdar KOÇER
    Fiyat bayağı iyiymiş ciddi anlamda tanıdığım akvaryum imalatcısı var istersen telefon numarasını verebilirim...

8. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Ad-Soyad:
    Metin Avcıoğlu
    Benim yaptığım araştırmada camlar 10 mm 150 TL. sehpası 250 TL. Daha pahalıya geliyor yani bide uğraşması cabası. Bana uygun geldi fiyatlar fikir vermek açısından açtım konuyu. Benim elimde çıkma 10 mm camlar var. Eğer istediğim ölçüleri çıkarıp yapamazsam hazır almak bence mantıklı bu fiyatlarda..

Sayfayı Paylaş