1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Fiyatı

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde umut özkan tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Pimaşı testere ile resimdeki gibi kesilecek balıklar vb geçmemesi için...:)

kapali-dirsek-87.jpg

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Temiz su geri dönüşümü böyle oluyor...:)

ad.jpg

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kafa motorunun basacağı su için delik gereksiz. Motortan hortum gelip akvaryuma asılacak, asmak için ince boru ve dirsekten aparat yapabilirsin. Fotoğraf eklerim ondan, gayet basit. Hortumla asılınca yönü ile, yeri ile oynamakta kolay oluyor. Alparslan'ın eklediği de güzel olur.

Alparslan bunu beğendi.
  4. umut özkan

umut özkan

Yer:
    Nevşehir/ürgüp
    İsim:
    umut özkan
    Anladım kardeşim teşekkürler.:)

Alparslan bunu beğendi.
  5. umut özkan

umut özkan

Yer:
    Nevşehir/ürgüp
    İsim:
    umut özkan
    Tamamdır abicim çok teşekkür ederim şimdilik tamam gibi.Ama borular takıldıktan sonra da biraz uğraştıracağım sanırım.Ama umarım tatlı uğraş olur bizim için.:)

Alparslan bunu beğendi.
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Düşün bir de hemen bırakma, kafa motoru suyu akvaryuma iki koldan sağlı sollu verse of diyorum.:D

Saat kaç olmuş, özel mesaj uyarıları, beğeni uyarıları, buralarda bir o konu bir bu konu yerimden kalkamadım ula, yatın aşağı hadi. :D

DALGIÇ, umut özkan ve Alparslan bunu beğendi.
  7. umut özkan

umut özkan

Yer:
    Nevşehir/ürgüp
    İsim:
    umut özkan
    :DÇok teşekkür ederim abi bu akvaryum zaten bizim portalın özel üretimi olcak.Aklında bir fikir varsa söyle abicim uygulamaya hazırım:)Yapabilrsek yaparız yapamassak bi çare bulunur elbet:D1 haftadır gece gündüz demeden bu akvaryumu planlıyorum uğraşıyorum.Aynı zamanda üniversiteye hazırlanıyorum Evdekiler diyorlar artık bu kadar derslerine baksan kesin tıppı kazanırdın:D

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  8. Eki Görüntüle 3844

temel abi bu elindeki parçanın tam adı ne ölçülerine bakıcam netten ama bir türlü bulamadım. yada bulabileceğim bir link biliyormusun...

9. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Lâzım olduğunda redüksiyon olarak, depo bağlantı aparatı olarak tarif ederek istiyoruz. İşin aslı satan yerdekiler de anlamıyor. Tarif etmek lâzım. Ölçü 50, 75, 40 mm seçenekli var.Deliği 50mm deldirdin mi tam oluyor.

10. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Serdar abi o parçadan bende bir tane var işini görürse vereyim bana lazım değil bire bir aynı...:)

11. saol abi teşekkürler öylede baktım yok buluruz artık :)

12. umut özkan

umut özkan

Yer:
    Nevşehir/ürgüp
    İsim:
    umut özkan
    Eveet akvaryum camları hazır abi sağa 4 cm yukarı 4 cm den 5 cm çapında delik oluşturuldu.Şimdi tek işlem tank için yapıştırma kaldı.Onu da fotoğraflandırarak sizlere sunacağım herşey için teşekkürler.

13. umut özkan

umut özkan

Yer:
    Nevşehir/ürgüp
    İsim:
    umut özkan
    Abilerim ve kardeşlerim şimdi tank işi yani cam işi tamam ama bir sorum olacak.Sumpun için bölmeli mi olcak ? bölmeli ise içindeki bölemeleri 2şer cmden mi azaltcam? Bunu bi izah ederseniz sevinirim.Birde yavas yavas mağzemeleri almayı düşünüyorum önümde tamalanması için 4-5 gün felan var.Fiyat çok artmaması kaydı ile bi liste yaparsak hep birlikte bende ona göre araştırmaları yapıp nere uygun gelirse ordan alayım.

14. umut bey hayırlı olsun kurulumunuz bende kurmaya çalışıyorum Allah kolaylık versin.....:)

umut özkan bunu beğendi.
  15. umut özkan

umut özkan

Yer:
    Nevşehir/ürgüp
    İsim:
    umut özkan
    Teşekkürler abi :)

16. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Aşağıdaki gibi olabilir, üstte kalan camları en üst sınırdan biraz aşağıda yapmak iyi olur. Su bir üstten, bir alttan geçecek. Forumda aratırsan çok görsel var.

Akvaryum sump.jpeg

17. umut özkan

umut özkan

Yer:
    Nevşehir/ürgüp
    İsim:
    umut özkan
    Tamam abi araştırayım biraz.Bölecek olursak 70cm lik akvaryumu 20-20-30 şeklinde mi bölmeliyim?

18. umut özkan

umut özkan

Yer:
    Nevşehir/ürgüp
    İsim:
    umut özkan
    Bu olabilir mi abi benim tanka?Bunun 3 bölmelisi tabi bi bölmeyi iptal etsek?

19. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yaptır bunu huzura erelim, güzel.

20. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Biobalların olduğu yere siporax tarzı seramik malzeme koyup biobal hiç kullanmayın. Seramikleride sügerlerin arasında değil suyun girdiği ilk haznede kullanın ufak bir tavsiye.

YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş