1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

akvaryum kumu

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde muratgokce tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. muratgokce

muratgokce

İsim:
    murat gokçe
    Evimde hobi olarak başaldığım akvaryumum var. 180x60x60 ölçülerinde, balıklarım yunus ve sarı pirenses.

Uygun kum istiyorum ( silis kumu ) olabilir mi ?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Silis kum olur ve biraz daha maliyetli ama faydalı olacak olan ince mercan kumu da olur. Fakat maddi olarak uygun olacaksa silis kumu kullanabilirsin.

3. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Beslediğiniz balıklar genelde dip ve orta yüzeyde yüzen balıklar.Dibi karıştırmayı seven türler.Bu yüzden tabanda ince taneli kum onlar açısından yararlı olacaktır.Silis kum uygundur.:ay:

4. muratgokce

muratgokce

İsim:
    murat gokçe
    İzmir'de nerde uygun fiyatlı bulabilirim silis kumu ?

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bir tiyo vereyim, havuz malzemesi satan yerlerde veya havuz işleriyle uğraşanlarda filtre kumu olarak geçiyor, birkaç farklı yapıdalar ve çok daha temiz bir kum var onlarda. Bildiğin silis kum tarzında çuvalı 10 lira yanılmıyorsam. Bu kumu yüzme havuzlarının filtresinde kullanıyorlar, İzmir' de havuzdan bol ne var mutlaka vardır.

6. muratgokce

muratgokce

İsim:
    murat gokçe
    İzmir'de ner de bulabilirim silis kumu ?

7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
  8. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Olcay abi yardımcı olmuş size. Bende aynı siteyi önerecektim. Bende izmirliyim ama henüz gidip bakmadım bu madencilik şirketine. Kemalpaşa yolu üzerindeydi yanılmıyorsam.

9. muratgokce

muratgokce

İsim:
    murat gokçe
    teşekürler

Sayfayı Paylaş