1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Kurma Projesi

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde akvaryumcu_kadir tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. akvaryumcu_kadir

akvaryumcu_kadir

İsim:
    kadir kayış
    Herkeze Selamun Aleyküm... bu yaz tatilinde askerdeki abimin gelmesiyle yeni bir akvaryum sözü vermişti bunu gerçekleştirmek için ve sizlerden yardım,öneri almak için bu konuyu açtım... Şuan Benim 60 L Akvaryumum var içinde japaon almıştım küçük 2 tane japon almıştım geçen sene bu seneye kadar büyüdüler.. yavru bile aldım 4 taneydi 2 ye düştü birini ölü buldum birini ise hava motorun üzerine çıkmış ve orada ölmüş şimdi 2 tane var... Ondan sonra akvaryumcuya gidrek 2 tane küçük japon aldım.. şuanda akvaryumumda. 4 japon 2 çöpçü 1 vatoz 1 beta ve 2 yavru japonum var... Biliyorum Balıklarım Çok Ama. Yeni Yaptıracağım Akvaryuma hazırladım... ben tetra. neon zebrta gibi balıkalrı aslmaya düşünüyorum ilk defa öle balık alacağım.. alacağım akvaryumu bilmiyorum ama baya büyük +100L Onlara Tetra. neon zebra alsam. Bu Akvaryumada Devam Ettirsem Balıkları Azaltarak Yeni Alacağım Akvaryumda kum her şeyi alacağım sizce önerileriniz nedir Biraz Uzun Oldu Ama Yarar Dokunabilir Belki.
    :) :okey:temo27

2. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Kadir Merhaba kardeşim. Japon balığını 60 litre akvaryumda yavrulatman büyük başarı !!!. 100 litre akvaryumda iyi bir şekilde neon tetra bakabilirsin.

3. bronzcamel

bronzcamel

İsim:
    Hakan Arslan
    Tür değiştirmek istiyorsanız elinizdeki tüm balıkları akvaryumcuya yem,malzeme,bitki vs karşılığında verebilirsiniz.

100 lt akvaryumda çok güzel tetra türlerini besleyebilirsiniz bol bitkili bir tank oluşturursunuz ama önerim akvaryumu hazır almayın yaptırın çünkü haızr satılan akvaryumların ölçüleri çok uyumsuz 1 metre uzunluk var 30 cm genişlik var kompozisyon oluşturamıyorsunuz bu tarz akvaryumlarda.

Sayfayı Paylaş