1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Kurmak için Baya Heveslendim

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde methapor tarafından 28 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. methapor

methapor

İsim:
    Polat
    Arkadaşlar 300 lt alacağım demiştim fakat bunu babama söyleyince tam ben almaya gittiğimde babamda gelmek istedi ve başka yere götürdü,akvaryum 200 lt hediye bir akvaryum ama tam 200 lt değil nasıl hesaplanır bombeli akvaryumda boyutları aşağıdaki resimde yazıyor kuş bakışı baktım!

Kaç lt dir?
    Ayrıca sarı prenses için uygun mudur?(5 tane 1 erkek 4 dişi)
    Ayrıca elimde midye kırığı kumu var olur mu?

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 15 Mayıs 2015
  2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: Yeni Akvaryum

Polat akvaryumun bombesiz kısmının ölçüsü nedir ?

Bombeli alanı hesaba katmadan litre ölçümü yap. Çıkan sonucu 8 e böl. 8 E bölümden çıkan sonucu bombesiz alana ekle.Böylece akvaryumun kaç litre olduğunu bulursun :ay:

3. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Bide resimde bombeliyle bombesiz yeri karıştırmışım pardon.Olcay abi akvaryum portalının aşağısında hacim hesaplayıcı var bombeliyi seçince yaptım güzel yermiş sanada 8 e bölmeme gerek kalmadı siteyi araştır istersen Olcay abi siteyi tanıyamamışsın:F

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Eskiden hesaplayıcımı vardı ? Öğrettik işte nasıl hesaplayacağını.:F Hem hesaplayıcı aldanır bizim hesap aldanmaz.:)

5. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Teknoloji gelişti Olcay abi:D

Sayfayı Paylaş