1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Malzemeleri Fiyat Farkı

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde methapor tarafından 5 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. methapor

methapor

İsim:
    Polat
    Bu gün istanbulda gezerken dış filtrelerin fiyatlarını sormak istedim uygun bulursam alcaktım, jebo 828 çoğu akvaryumcuda görünce sormaya başladım , ilk olarak 120 tl dedile peki dedim çıktım çok geldi sonra 100,105 .95 , 90 ,115 hep o civar dediler tanıdık vardı onu aradım dedim işte böyle böyle tamam dedi buluşalım bakalım benimde arkadaşlar var ayarlarız dedi ilk gittiğimiz yerde 85 oldu şaşırdım sonra 75 falan derken en son 65 tl ye jebo 828 içi dolu verdi fabrika tam doldurmuyomuş ekstra malzeme bile verdi yuh dedim 125-65 =60 tl fark bi tane daha alıyom nerdeyse ama bu gün öğrendim hobide para sınırı yok ...

H.Kaya.Gemlik., Alparslan ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Hayret ettim yarı yarıya fark var demek ki bir şey alırken çok araştırmalı...

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  3. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    filtreyi aldığın yerinde kar ettiğini düşünürsen demekki %100 ün üzerinde kar ile satıyorlar.Arızalansa götürsen mango köküyle kovalarlar valla:).

yekim, Okurt, H.Kaya.Gemlik. ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Koptum...temo25

5. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    İyi almışsın abi

6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Garantisi yoksa çokta iyi alınmış sayılmaz...:)

7. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Alparslan garanti olsa ne olur ki? Garanti şartlarını bir oku, en çok arıza yapan yerler kapsam dışı, onu da geç. Çektiğin rezillik, zaman kaybı ise, sanki bu işin amortisi.

Okurt ve Alparslan bunu beğendi.
  8. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Örnek vereyim Samsung s3 telefon garantilisi 1600 tl civarı iken garantisz olanı 1300-1200 aralığında yani yarı yarıya fiyat oynamıyor. Oysaki Polat arkadaşımızın almış olduğu fiyatlar arasında inanılmaz uçurum var 120 nire 60 nire kardeşim el insaf yahu.

9. TanRulman

TanRulman

Yer:
    Ümraniye
    İsim:
    Kemal TANYILDIZ
    %20-30 kar makuldur ama %50 fark can sıkabiliyor. Ama arkadaşlar ülkemizde her sektörde her satıcıda bırak bayilerde bile farklılıklar oluyor. Ticaretin ticareti kalmadı eskisi gibi. Ticaretle uğraşanlara Allah kolaylıklar versin..

H.Kaya.Gemlik. ve methapor bunu beğendi.
  10. methapor

methapor

İsim:
    Polat
    Garantisi var ama dediğiniz gibi çoğu yeri kapsamıyor sıkıcı bir durum.

11. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Ben yine yerli malına değinicem kızacaksınız bana. Garanti kapsamı en problemli parçaları kapsamıyor demişsiniz. Ucuz sekmentte çin malına yatırım yapana kadar has,ekol gibi filtreleri tavsiye etseniz iyi olur firmalar hiç birşekilde o garanti dışı yok bu kulanıcı hatası demiyor. Fatura bile sormadan eksik parçayı kargoladılar bu fiyatlara filtre alacaksanız düşünün derim bunlardan daha kalitesiz değiller.

12. TanRulman

TanRulman

Yer:
    Ümraniye
    İsim:
    Kemal TANYILDIZ
    Koray keske hepimiz yerli mallara yönelsek üç aşağıya beş yukarıya bakmadan bencede Türk malı..

13. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    Beni balık yakalama filesiyle kovaladılar.

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş