1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Nasıl Aydınlatılır-Röportaj Yapılmış

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 14 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Akvaryum nasıl aydınlatılır veya http://www.akvaryumportali.com/tatli-su-donanim-ve-ekipman-portali/akvaryumda-aydinlatma-937.html diye bir röportaj var videoda. Röportaj yapılan arkadaşımız tuzlu su akvaryumu aydınlatması vb için neler söylemiş izleyin.

Çok önemli detaylar var bence iyi izleyin. İyi izleyin ki dediklerinden uzak durun.:D Şaka bir yana hızlı geçmişler belki bilemiyorum ama tuzlu su aydınlatma için ilginç yorumu gerçekten uzman abimizin.

Akvaryum nasıl ışıklandırılır? - UZMANTV

2. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Cevap: Akvaryum Nasıl Aydınlatılır-Röportaj Yapılmış

Zorlama olmuş, büyük ihtimal arkadaşa demişlerki 1:20 dakikada herşeyi anlat, oda anlatmış sağ olsun :). Tabi Temel abiye sorsalar 45 dakikadan 13 bölümlük sezona sığdıramaz ışıklandırmayı :)

3. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer
    Cevap: Akvaryum Nasıl Aydınlatılır-Röportaj Yapılmış

Aslında suratında o ifade var hocam. Tuzlu su corel alg falan derken içinden "umarım Temel abi bu röportajı izlemez" diyor gibi geldi... Hobiye ikinci başlangıcımda Uzman tv deki vidyoların bir çoğunu izlemiştim. Çok yanlış içeriği yok diyebilirim. Hiçbirşey bilmeyenler alışverişe çıkmadan önce en azından bu vidyoları izlesinler derim.

Sayfayı Paylaş