1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Portalı İlan Nasıl Verilir

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 8 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Akvaryum portalı İlanları Nasıl verilir Hakkında;

Akvaryum portalı Tatlı Su Satış, Tuzlu Su Satış, Karışık Arıyorum ve Foruma Hediyeleriniz adlı ilan bölümlerine sahiptir. İlan vermek için öncelikle sitemize kayıtlı üye olunması gerekir. Örnek olarak tatlı su ilanı vermek istiyorsak öncelikle Tatlı su satış ilanları bölümündeki ''Yeni Konu'' butonuna tıklıyoruz. Karşımıza aşağıdaki gibi ilan şablonu çıkacaktır.

Şablonda verilecek olan ilanın detaylarını yazmanızı isteyen bölümleri doldurmanız gerekir. Şablondaki ''*'' işaretli bölümler doldurulması zorunlu alanları ifade eder. Bu alanların eksik veya hatalı doldurulması durumunda sistem düzeltmenizi ister. Akvaryumla ilgili Fiyatları ve bilgileri net olarak yazınız.

Aynı şekilde şablon uygulaması Tuzlu su satış ilanları bölümünde, Karışık arıyorum bölümünde ve Foruma hediyeleriniz bölümünde de geçerlidir.

İlan verilmesi ardından ilanların güncellemesi için 7 gün geçmesi gerekir. İlan verildikten sonra 7 gün sonunda ''İlan günceldir veya İlana ekleme yapmak'' mümkündür.

(A-P) Deniz Akvaryumu Portalı verilen ilanlardan sorumlu değildir.

Saygılar...

Düzenleme: 13 Mayıs 2016

Sayfayı Paylaş