1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Portalı 2. Geleneksel Dalış Turu 19-20 Ağustos Adrasan:)

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde MESUT_KERİM tarafından 30 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

1. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    İnşalla Mahir :)

2. Hepimiz yoldayız. Akşam sohpet muhabbet, yarın sabah dalışlar başlasın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ufuk_Arslan ve Montimahir bunu beğendi.
  3. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Screenshot_2017-08-19-15-16-27.png
    canlı... :)

4. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Adamına göre davranıyorlar heralde, bize birşey yapmıyorlar. :D

5. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Eveet dalışlarımız bitti artık dinlenme zamanı :)
    Gelemeyenler üzülecek belki ama bunları paylaşmazsak olmaz :)
    IMG-20170820-WA0047.jpg
    IMG-20170820-WA0045.jpg
    IMG-20170820-WA0020.jpg
    IMG-20170820-WA0014.jpg
    IMG-20170820-WA0009.jpg
    IMG-20170820-WA0004.jpg
    IMG-20170820-WA0007.jpg

emrah aytekin, Fatih BARLAS, Moliro ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  6. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Ohhh güzel olmuş yine. Bu sene bizim tatile denk geldi gelemedik. Katılmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim ben dalmadığım halde keyifli geçiyor benim için bile. Zorla denize atıp çığlıklarımı dinliyorlar.:D

Ontheway bunu beğendi.
  7. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Diğerlerine nazaran katılım az olsada yine inanılmaz keyifli bir organizasyon oldu.Daldığımız bölge canlı olarak çok çeşitlilik içermese de görsel olarak ve dalış çeşitliliği olarak inanılmaz keyifli bir bölgeymiş.
    Hepsini geçtim o akıntıda dalmanın keyfi ayrı birşeymiş onu tatmış olduk.Ayrıca mağara dalışı da ayrı bir tecrübe oldu bizim için.
    Değişik bölgelerde daldıkça canlı popülasyon ve çeşitliliği beni şaşırtmaya devam ediyor.Tanklarımızda beslediğimiz bir çok canlı burada doğal ortamında yaşıyor.
    Bu arada sağolsun Mesut dalış öncesinde yardımcı olmuş ve tüm ekipmanımı almamı sağlamıştı.Kendi ekipmanın ile dalmanın ayrı bir kolaylık sağladığını zaten biliyordum ama şimdi tecrübede etmiş oldum.Tekrar yardımları için kardeşime teşekkür ederim.
    Sezon bitmeden bir organizasyon daha bekliyoruz kendisinden ama bu sefer bize yakın olması temennisiyle. :)

Gözler sürekli gelen ama bu sefer gelemeyen arkadaşları aramadı değil ancak az kişi olmanın verdiği avantajla saygıdeğer hocalarımı yakından tanıma fırsatı bulmuş oldum.Kendilerine buradan da teşekkür ediyorum keyifli gece sohbetleri için.

Bu keyifli hobiyi herkesin tecrübe etmesini diliyorum, pişman olmayacaksınız.Hele ki Burcu-Mesut prodakşın ile... Hahahahah reklamıda yaptım artık ek indirim de alırım heralde . :DD

veysel, MESUT_KERİM, mekatronik ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Hakan yazılması gereken herşeye değinmiş. Bu tür organizasyonlar kesinlikle "denk gelirse katılırım" hesabıyla değil tatilinizin en azından bir kısmının bu çerçevede planlamasını gerektiriyor. "Gelecek seneki tura ben de gideyim bari" diye aklından geçiren arkadaşların dikkatine sunmak istedim. Otele vs kapanıp yapacağınız tatillerden çok çok daha keyifli ve aylar boyunca hatırladıkça gülümsetecek, akılda kalıcı bir aktivite.

Mesut bana tek yıldızı verme konusunda oldukça sağlam duruyor kendisini tebrik ediyorum.
    Dört deneme dalışı daha yaptım ama bundan da elim boş döndüm maalesef. Halbuki dibi net göreyim diye özel Dalış gözlüğü bile yaptırdım bir sürü masrafa girdim vefakat özel gözlük bile yetmedi işte. Ama gelecek sene yanımda ekstra elektronik ekipmanla geleceğim. En azından dipten bir bileklik küpe veya tektaş filan çıkarabilsem; open-water eğitim bütçesini görmeye yeter alırım tek yıldızımı.

Yoksa dediğim gibi, Mesut çok sağlam duruyor, para peşin. Kayserilimidirnedir :)

veysel ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  9. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Sizlerle olmak bizim içinde çok ayrı bir keyifti. Bende herşey için çok teşekkür ederim

Ontheway bunu beğendi.
  10. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Vardı var olmaya da editlenmek için sıra bekliyorlar, yakında gelir birşeyler.

MESUT_KERİM ve Montimahir bunu beğendi.
  11. Videoları bana gönderirseniz, program var ben de editleyebilirim :)

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  12. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Teşekkürler onu zaten yapacağım;). Ancak şu an yazlıktayız bayram dönüşü yükleyebilirim malum çok büyük dosyalar. O zamana kadar birkaç kare atalım en azından.

MESUT_KERİM ve Burcu bunu beğendi.
  13. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Deniz Mahsülleri Ofisinden saygılarla :) Daha kalitelisi çıkana kadar bununla idare ediniz;

(youtube dan uyarı geldi eklediğim müzik parçasının copyright ı nedeniyle 240 ülkede görüntülenemeyecekmiş. O kadar ülke var mı ki :) Bakalım siz seyredebilecek misiniz)

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  14. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    İzleyemiyorum :(

15. Ülkenizde engelli bu video diyor

16. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Bir de bunu deneyin;

17. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Bu da açılmıyor :)

18. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Açılanı bu galiba :)

sezai25, veysel, Montimahir ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  19. Çoook güzel olmuş Buse?

20. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Kısıtlı olanaklarla ancak bu kadar :) Diğer videoları size gönderirim artık eve geçince, onlardan dilediğiniz gibi bir video çıkarırsınız daha çok malzeme var.

Burcu ve MESUT_KERİM bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş