1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Portalı Takımını seçiyor...

Başlığı 'Anket Forumu' kategorisinde KGEYGS tarafından 24 Kasım 2012 başlatılmıştır.

?

Hangi takım taraftarısınız ?

Anketin kapanma tarihi 4 Aralık 2012.
  1. Fenerbahçe (Blue and Yellow Fish)

oy sayısı 12
    40,0%
  2. Galatasaray (Aslan balığı)

oy sayısı 5
    16,7%
  3. Beşiktaş (Siyah beyaz Percula)

oy sayısı 7
    23,3%
  4. Trabzon ( Neon - KArdinal veya Hamsi) :)

oy sayısı 1
    3,3%
  5. Bursaspor (Timsah Balığı) :)

oy sayısı 2
    6,7%
  6. Takım Tutmayanlar (Angel & triger)

oy sayısı 3
    10,0%
  7. Diğer takımlar (reef )

oy sayısı 0
    0,0%
  1. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Buyrun ankete balıklarıyla birlikte...

2. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Seceneklere Hicbiri veya Futbol la işi olmayanlar diye eklenmeli bence.

3. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Diğer diye eklemeliydim evet aceleye gelmiş. İşi olmayan zaten uğramaz konuya:) Düzeltemedim. Diğer takımlar konuya yazarak katılabilir. Ben sayar yazarım.

4. ahmetzbfb

ahmetzbfb

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    ahmet UMUROĞLU
    ben Fenerbahçe diyorum

5. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Gerekli düzeltme yapıldı oyumuzu da kullandık.

6. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Fenerbahçe elbette :) Ama eskisi gibi futbol tat vermiyor artık.Kavga,pislik,hakaret,kaos,rant,çıkar,hatır,şike,emzik içine ettiler güzelim zevkimizin.Artık ne maç izliyorum ne de üzülüp seviniyorum.Rahmetli Babam Beşiktaşlıydı.Kızkardeşim Galatasaraylı.Trabzon da akrabaların yarısı Trabzonsporlu (Babaannem tarafından Trabzon).Hepimizin ailesinde başka takımı tutanlar illa ki var.Ama gelgelelim adam gibi ne maç seyredebiliyoruz ne de taraftarlık yapabiliyoruz.

KGEYGS ve domurcukgül bunu beğendi.
  7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Başka söze gerek yoktemo2

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 17 Mayıs 2015
    Okurt ve Alparslan bunu beğendi.
  8. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Yazık Yazık Koskoca BAŞKENT Takımı dururken gidip istanbul takımları yazılıyor... Madem ANKARAGÜCÜ Yok Bende Kardeş Takım BURSASPOR diyorum :)
    2009'dan bir foto :D

harfuzmani ve Alparslan bunu beğendi.
  9. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    :okey: Haklısın Alparslan çok sevdik kardeşim

Alparslan bunu beğendi.
  10. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Barselona niye yok.

11. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Yav Abi Koskoca BAŞKENT Yazılmamışki barcelona yazılsın temo27

12. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Teoman abi Diğerleri diye ekledik onu atlamışsınız.

13. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    Ben niçin oy kullanamıyorum :(

14. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Müdavim üyelerden başlıyor az kalmış artık bir sonrasına...:)

15. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    Haaa ben daha alt yapıdayım o zaman :D

Bende burda yazayım bari... MELO nun kaleci olduğu takım diyim artık. Nasıl olsa MUSLERA da gol atıyor.

29551_461094893949211_1468956413_n.jpg

16. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Daha önce duymamış arkadaşlara kısa bir özetle başlamak istiyorum. Kıbrıs Türkiyeden farklı bir ükedir. İsmiyle, coğrafyasıyla, kültürü ve gelenekleri ile... Ama nedense biz Kıbrıslılar Türkiyeyi ve Türk insanını çok severiz. Türkiyedeki çoğu insan tersini düşündüğümüzü sansada yanılırlar.
    Bir zamanlar Yüce Önder Atatürk Türkiyede devrimlerini gerçekleştirirken, Kıbrıs Türkleri İngiliz sömürgesi altında yaşıyordu. Yasak olmasına rağmen Kıbrıs Türkleri gizlice kendi aralarında örgütlenerek bu devrimleri kendi kendilerine kabul etmişlerdir. Arapçadan Türkçe okuma yazmaya, kıyafet devriminden daha nicelerine Atalarının yolundan gitmeyi seçmişlerdir. Bu yüzden bizim resmi dilimiz Türkçedir. Dinimiz ise islam. Her Kıbrıs Türk bayrağı çektiğimiz noktaya mutlaka Türkiye bayrağını da çekeriz. Bir ülke Türkiye'ye efelendiğinde " Hoşt köpek, haddini bil. Efendi ol yoksa Türkiye kafanı ezer. " deriz. Türkiye bir başarı elde ettiğinde biz de Türk olduğumuz, Türkiye ile bir olduğumuz için gururlanırız. Türkiyede terör askerleri şehit ettiğinde sizlerle bizler de üzülürüz. Her cuma okul bitişi ve her pazartesi okul açılışında istiklal marşını okuruz. 10 kasımlarda Atamıza saygıda kusur etmeyiz, mutlaka saygı duruşunda dururuz. 15 kasım cumhuriyetimizin kuruluşudur, haliyle kutlarız ama 29 ekimleri, 23 nisanları daha bir coşkuyla kutlarız. Okullarımızda kendi coğrafya ve tarih derslerimizin yanında Türkiye coğrafyası ve Türkiye tarihi derslerini de alırız. Ve daha neler neler var, yazmaya devam etsem sayfalar sığmaz.
    Bir de şu futbol merakı vardır ki hiç sormayın. Kıbrısın kendi futbol takımları, ligi vardır. Ve hatta iyi kötü seyircileri de vardır. Ama..... Bu adada yaşayan %1 lik entel dantelleri çıkarın, geriye kalan %99 ya trabzonludur, ya fenerlidir, ya beşiktaşlı, ya da doğru yolu bulmuştur :D Hemen her evde digitürk vardır, kimse takımının maçını kaçırmaz. Bakın takımı diyorum. Bu ülkede hemen herkes Türkiye liginden bir takımı tutar. Kaç ülke biliyorsunuz ki, halkının neredeyse tamamı başka bir ülkenin liginden takım tutar ve maçlarını canlı takip eder... Ve becerip de böyle bir ülke bulursanız sorun bakalım onlar da takımını tuttukları ülkeden bizim gibi nefret ediyorlarmıymış :D
    Yukarıda yazdıklarımdan mesajı çıkaran çıkarmıştır, daha da allahın Kıbrıslısı ne anlar takım tutmadan diyen olursa kalbini kırarım peşinen söylüyeyim :)
    Türkiyede her takım büyüktür taraftarına göre. Ve her takım da taraftarını tatmin eder ki taraftarlar taraftar olmaya devam eder. Ama ortada bir gerçek te vardır ki, her takım da verdiği haz oranında bir değildir. Feneri beşiktaşı trabzonu 3-5 senede bir şampiyon olur taraftarı sevinir. Her taraftar hayatı boyunca mutlaka bu şampiyonlukların bir kaç tanesine şahit olur ve o sevinci yaşar. Ama bazı takımlar vardır ki, bazı kupaları alır, işte o bir başkadır.... İşte o takımın taraftarı olmak da yeterli değildir, ayni zamanda 1000 yılın dönümünde yıl 2000 i gösterdiğinde hayatta olmak da gerekir. Hayatta olmak gerekir ki UEFA kupasını takımın kaldırırken, televizyonun karşısında sevinçten ve bağırmaktan sesin kısılsın yine de koltuğun üzerinde tezavurata devam edebilesin :D Bunlar yaşanırken ben 20 yaşındaydım. Helal olsun sana takımım ki bu güzel sevinci bana bir kere de olsa yaşatabildin. Helal olsun sana. Daha da bu saatten sonra küme düşsen yine de kalbim hep seninle.
    Sen öyle bir takımsın ki, yukarıda onca yazdıklarıma rağmen adını hiç kullanmadım, yine de yazıyı okuyan herkes seni tanıyor, imreniyor ve yaptıklarını takdir ediyor :D

MESUT_KERİM, Okurt ve Courageous bunu beğendi.
  17. Elbette FENERBAHÇE diyorum:)

18. Fenerbahçe :) oyuda clickledik. ;)

19. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Yazının kralını yazmışsın vallahi. Ancak takımın kralı Kanaryadır:D

ozgun_cyprus ve Courageous bunu beğendi.
  20. Tokitoksar

Tokitoksar

Yer:
    Nevsehir
    İsim:
    Tansel Okşar
    Gün doğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık
    Beşiktaşın uğrunada bayraklarla donandık
    Semtimiz erkek semti aşık eder herkesi
    Üzerimden eksilmesin bayrağımın gölgesi
    İşte biz kötü günde hep omuz omuzayız
    Övünmek gibi olmasın biz karakartallıyız.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 17 Mayıs 2015
    Alparslan ve cirol bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş