1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Portalı ''YOKLAMA DEFTERİ''

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde ORGO tarafından 12 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Aklıma böyle birşey geldi.Akvaryum portalı ''YOKLAMA DEFTERİ''.Her giren kullanıcı foruma girdiğine dair bilgi versin istedim.Örneğin bu linke girenin ''BURADA'' yazması yeterli olacaktır.
    Orhan Özdemir:Burda:)

2. erdnc83

erdnc83

İsim:
    Erdinç Çelikok
    hehehe Erdinç Çelikok Burada

3. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Tek bir sorum var Orhan kardeş. Buna cevap vermeni rica ediyorum. "Bu konu forum veritabanının şişmesinden başka ne işe yarayacak?"

4. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Cevap vermeyebilirsin.

5. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Berkan burda.

Hasan abi doğru söylüyo bunu facebookda da yapmışsın.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Orhan ara sıra böyle ilginç uygulamalara giriyor veya girmeyi seviyor. Ancak konu gelişimi bir işe yaramayacak belki bu yöndeki yorumlar haksız değil. Ancak; Bu gibi konuları sürüklemek isteyenlerin konuyu açış amacına bakmamız gerek. Amaç ne olabilir ? İyi niyetli bir kendince hoş konu olsun mu yoksa ben şu akvaryum portalına zarar vereyim mi ?

Eğer birinci şıkkın cevap olduğunu düşünüyorsak ki öyle o zaman bakış açımızı çok daha yumuşak ve hoş görülü tutmalıyız. Mesela; Ellerine sağlık Orhan ben genelde burdayım o yüzden sürekli burda diyemem.

Kısaca görselliğin eksik olduğu konularda veya içimize sinmeyen konularda yorum yapmadığımız gibi bunda da yapmayız olur biter.

Sayfayı Paylaş