1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum & Protein Skimmer (BMnac5) & Dalga motoru(Rw4)

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde hydroneam tarafından 10 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. hydroneam

hydroneam

İsim:
    sozkan
    Akvaryum sump ve mobilya:65*45*35h Ebatlarında 3 camı extra clear rodajlı.******* akvaryuma yaptırıldı 1 sene civarı kullandım.Arka sağdan iniş alttan sumplu ve aynı kule içinden geri dönüşümlü.Siyah arka planlı.Bir cizik dahi yok çatlak patlak hiçbirşey yok tamamen orjinal ve temizdir.Mobilyasınıda sonradan yaptırdım gayet sağlam su geçirmezdir beyaz renkli su geçirmez boyası vardır.Fakat menteşe kısımları küflendi tuzdan.Fiyatı mobilya sump akvaryum borulama ve geri dönüş pompası ile sadece -250TL-

Bubble Magus nac5a ben 1 yıl kullandım benden önce ne kadar kullanıldı bi fikrim yok ama şuanda eksiksiz çatlaksız tamamen orjinal ve sağlam bir şekildedir.Mili yeni değişti orjinal olarak şuanda sorunsuz sessiz şekildedir.Tek sıkıntı altındaki 4 ayaklı kavuccuk plastiğin birisi eksik onun yerine vantuz koyyuyorum sıkıntı kalmıyor.-100TLL-

Dalga motoru Jebao rw4: 1 yıldır kullanıyorum üzeri alg kaplı hiç bir sıkıntısı dahi yoktur tamamen ilk günkü performansda kutusu dahi orjinal halinde duruyor. -120TL-

Tank+sump+mobilyası+sump motoru+ısıtıcısı+P.s+dalga motoru+cam silecekler+yemler Komple fiyat:450TL
    Yer ankara çubuk isteyene fotoğrafları whatsapdan atabilirim
    +90534 512 61 04

kaninez bunu beğendi.
  2. kaninez

kaninez

Yer:
    ankara
    İsim:
    birol anik
    iyi geceler resim yollama şansınız varmı ve hangi şehirdesiniz insalah ankara dir

Ankara imiş numaram 05323869376

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 11 Şubat 2016
  3. hydroneam

hydroneam

İsim:
    sozkan
    Mail adresiniz varsa maildende atabilirim. Evet ankara çubuk

4. kaninez

kaninez

Yer:
    ankara
    İsim:
    birol anik
  5. hydroneam

hydroneam

İsim:
    sozkan
    Mail olarak gönderdim gelir birazdan. Resimde ps sump akvaryum dalga motoru var diğer malzemele yok ama gayet kaliteli malzemelerdir.

6. kaninez

kaninez

Yer:
    ankara
    İsim:
    birol anik
    resimler geldi güzel gözüküyor aydınlatma sistemi yokmu?

7. hydroneam

hydroneam

İsim:
    sozkan
    Satıldı hocam aquareef nano2x vardı bir hobici arkadaşımza kısmet oldu. Dükkanda duruyor malzemeler tank felan yani sump için dalga motoru var ufak yedek onuda vericem

8. hydroneam

hydroneam

İsim:
    sozkan
    Dalga motoru satıldı diğerleri güncel
    Güncel:65*45*35h Ebatlarında 3 camı extra clear rodajlı.******* akvaryuma yaptırıldı 1 sene civarı kullandım.Arka sağdan iniş alttan sumplu ve aynı kule içinden geri dönüşümlü.Siyah arka planlı.Bir cizik dahi yok çatlak patlak hiçbirşey yok tamamen orjinal ve temizdir.Mobilyasınıda sonradan yaptırdım gayet sağlam su geçirmezdir beyaz renkli su geçirmez boyası vardır.Fakat menteşe kısımları küflendi tuzdan.Fiyatı mobilya sump akvaryum borulama ve geri dönüş pompası ile sadece -220TL-

Güncel:Bubble Magus nac5a ben 1 yıl kullandım benden önce ne kadar kullanıldı bi fikrim yok ama şuanda eksiksiz çatlaksız tamamen orjinal ve sağlam bir şekildedir.Mili yeni değişti orjinal olarak şuanda sorunsuz sessiz şekildedir.Tek sıkıntı altındaki 4 ayaklı kavuccuk plastiğin birisi eksik onun yerine vantuz koyyuyorum sıkıntı kalmıyor.-90TL-

P.s Ve Akvaryum 300TL. Ankara yer

9. hydroneam

hydroneam

İsim:
    sozkan
    Güncel:65*45*35h Ebatlarında 3 camı extra clear rodajlı.******* akvaryuma yaptırıldı 1 sene civarı kullandım.Arka sağdan iniş alttan sumplu ve aynı kule içinden geri dönüşümlü.Siyah arka planlı.Bir cizik dahi yok çatlak patlak hiçbirşey yok tamamen orjinal ve temizdir.Mobilyasınıda sonradan yaptırdım gayet sağlam su geçirmezdir beyaz renkli su geçirmez boyası vardır.Fakat menteşe kısımları küflendi tuzdan.Fiyatı mobilya sump akvaryum borulama ve geri dönüş pompası ile sadece -200TL-

Güncel:Bubble Magus nac5a ben 1 yıl kullandım benden önce ne kadar kullanıldı bi fikrim yok ama şuanda eksiksiz çatlaksız tamamen orjinal ve sağlam bir şekildedir.Mili yeni değişti orjinal olarak şuanda sorunsuz sessiz şekildedir.Tek sıkıntı altındaki 4 ayaklı kavuccuk plastiğin birisi eksik onun yerine vantuz koyyuyorum sıkıntı kalmıyor. 90TL-

Güncel:5 aşamalı R.O Uzun zamandır kullanılan fakat recine ve membran filtresi değişecek r.oyu satıyorum.Tamamen portatif olarak kullanılıyor.Ucundaki bağlantı noktası banyo çeşmelerine rahatlıkla takılıyor.Kullan kaldır cinsden tezgah altıda olarak kullanılıyor.1 sene kullandım ben üzerinde tatlı su içinde ayrı bir çıkışı var fakat hiç kullanmadım tatlı suyu.Hiç bir sızıntısı çatlağı bozuğu eksiği kuusuru yoktur ilk gün kü gibi temizdir kargo yapılır alıcı ödemeli 90TL

Güncel:Tuz ölçer REFRAKTOMETRE tuz ölçerimi satıyorum.Kalibrasyon ayarı yapılı bir şekilde cantası ile verilecektir.Kalibrasyon ayarı yapılan vidası paslanmış pas sökücü ile geçiyor.Fakat kalibrasyonu ayarlı ve hiç bozulmadığı için gerek duymadım.Kalibrasyon torna vidasıda yanındadır.Temiz ve sağlamdır markasını bilmiyorum 60TL

Malzemelerin Resimleri Whatsapdan(0534 512 61 04 ) Atılır.Malzemelerde çalışmasına işlevini engellicek hiç bir kusuru yoktur.Kesinlikle sağlam ve çalışır durumdalar.İstenilirse akvaryumu sadece cam(akvaryum sump borular) İle 150TL olarak verebilirim.Yer Ankara-Çubuk istenilen günde teslim edilir.Akvaryum hariç diğer malzemeler ALICI ödemeli kargo yapabilirim.

Sayfayı Paylaş