1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Seçimi Konusunda Yardım

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde furkan bekdas tarafından 15 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. furkan bekdas

furkan bekdas

Bir haftaya yakin bir suredir hazir sistem akvaryum ariyorum ve bir markada karar kildim yalniz farkli farkli sitelerde fiyatlar yari yariya oynuyor hangisi orjinal hangisi degil bilemiyorum. Bu tur akvaryumlarin bulundugu bir magaza bileniniz varsa ve bana yardimci olursa cok sevinirim

2. emarch

emarch

İsim:
    emrah aydogdu
    Furkan bey, marka model verebilir misiniz?

furkan bekdas bunu beğendi.
  3. furkan bekdas

furkan bekdas

Tabi ki, boyu tl 450 zumbo kompakt

4. emarch

emarch

İsim:
    emrah aydogdu
    Bu konuda size hem kullanım hem de satın alma konusunda yardımcı olabilirim. Boyunun tl-450 ben yaklaşık 2 2,5 aydır karantina akvaryumu olarak kullanıyorum. Piyasadaki fiyatı 311 tl gözükmektedir. Ben de o fiyatlara aldım fakat bu fiyat sadece bir firmada var. Sanırım stok temizlemek istiyor. normal fiyatı 450 500 civarında. Ürün orijinal kutusunda fakat teşhir ürünü gibi geldi bana. İnanılmaz tozluydu. Montajı yapılmıştı. arayıp sorduğumda işte depoda falan tozlandı dedi fakat dediği gibi değil. Her şeye rağmen ürün çiziksiz çalışır durumda geldi. Sadece sorun çok çok fazla bir parmak toz vardı. Bolca su çevirdim içinde hiç bir şey kalmadı. Satın alacaksanız bence bu konuyu konuşup satın alabilirsiniz. Şartlarınızı söyleyin almadan önce..

Ürün hakkındaki düşüncelerim de bence tuzlu su akvaryumuna başlamak için güzel bir ürün, ps çok iyi topluyor, uv filtresi var, sirkülasyon fena değil ama dalga motoru şart, ve yemleme kapağı açıkken ışık yanar vaziyette derece 28 dereceden aşağıya inmez. Yemleme kapağı kapalıyken 29 30 oluyor. Isınma problemi her kapalı sistemde olduğu gibi var. sessiz bir cihaz.. fakat kesinlikle size 3-5 ay sonra yetmeyecektir. Boyunun bir kaç üst modeli 80 lt üstü bir ürünü de vardı. Onları araştırmanızı tavsiye ederim.

ürünün bir kaç resmini burada görebilirsiniz.. http://www.akvaryumportali.com/threads/red-sea-max-250-lt-deniz-akvaryumu-paylaşım.17489/page-20

5. furkan bekdas

furkan bekdas

Emrah Bey bilgilendirdiginiz icin cok tesekkur ederim. Aldiginiz yerin linkini gonderebilirseniz cok sevinirim hatta satarsaniz sizin akvaryumunuzu da alabilirim :)

emarch bunu beğendi.
  6. emarch

emarch

İsim:
    emrah aydogdu

Ben teşekkür ederim.. Yarın size mağazanın bilgisini veririm...

Sayfayı Paylaş